
Ваги підлогові Tefal Goodvibes Life+ BM9620S1 ( чорний із сріблястим ) DS
1 859 ₴
- В наличии
- Код: BM9620S1-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ви більше, ніж просто цифра на вагах! У світі кожна людина індивідуальна — від віку до статури, і цілей щодо здоров'я.
З розумними вагами Goodvibes і їх надінтуїтивним мобільним застосунком ви зможете краще дізнатися своє тіло та керувати своїми цілями, ґрунтуючись на результатах вимірювання 10 показників тіла, як-от ІМТ, жирова та м'язова маса, а також маса кісток, рівень води в організмі та метаболічний вік.
Зручний застосунок дає змогу відстежувати та візуалізувати ваш прогрес, а також встановлювати цільові значення ваги та жирових відкладень, щоб допомогти вам досягти бажаних позитивних результатів. Без обмежень за кількістю користувачів, він ідеально підходить для підтримки форми та здоров'я всієї родини та ваших друзів.
Цифрові ваги Goodvibes призначені для всіх форм і розмірів, витримують вагу до 180 кг і мають градацію 100 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал платформы | стекло |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовключение | Да |
| Автоматическая идентификация пользователя | Да |
| Автономная работа на одном заряде | Нет |
| Автоотключение | Да |
| Базальная скорость метаболизма (BMR) | Да |
| Биологический возраст | Да |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Вес | 1.9 кг |
| Вид дисплея | обычный |
| Габариты | 300х300х22 мм |
| График изменения веса | Да |
| Диагностические функции | Да |
| Диагональ дисплея | нет данных |
| Дополнительно | - |
| Единицы измерения | килограммы, фунты, унции |
| Измерение протеина/белка | Да |
| Индикатор заряда батареи | Да |
| Количество сенсоров | 4 |
| Комплектация | весы, батарейки, инструкция |
| Контроль за весом | Да |
| Максимальный вес | 180 кг кг |
| Механизм измерения | электронный |
| Определение доли висцерального жира | Да |
| Определение доли воды | Да |
| Определение доли жировой ткани | Да |
| Определение доли костной ткани | Да |
| Определение доли мышечной ткани | Да |
| Память (количество пользователей) | неограниченно |
| Расчет индекса массы тела (BMI) | Да |
| Синхронизация с приложениями | Fitbit, Google Fit, AppleHealth |
| Синхронизация с устройством | Да |
| Совместимость устройств | Android / iOS |
| Тип | диагностические (Smart) |
| Тип / Емкость батареи | - |
| Тип и количество элементов питания | 3хААА |
| Тип сенсоров | открытые |
| Цвет | черный с серебристым |
| Шаг шкалы измерения | 100 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 859 ₴









