Комбінована кухонна плита GKS6C70WJ. Характерна заокруглена форма — одна з основних переваг духових шаф Gorenje. Створена за подобою традиційної дров'яної печі, така духова шафа забезпечує вільну циркуляцію гарячого повітря. Страва прогрівається рівномірно та з усіх боків, завдяки чому виходить ідеальним: хрустким зовні та соковитим всередині.
Pizza
Ця програма з можливістю настроювання температури випікання до 300 °C створена спеціально для полегшення приготування неперевершеної піци, фокаччі, ліпешок і подібних страв.
Тепер ви зможете насолоджуватися хрусткими та смачними смаженими стравами без зайвих калорій. Цей метод надзвичайно інтенсивного випікання з використанням гарячого повітря не вимагає жиру для досягнення бездоганної хрусткої золотистої скоринки. Результати приготування будуть ще кращими, якщо випікати в спеціальному листі з отворами (залежить від моделі), яке з усіх боків ідеально огортає страву. Підходить для малих шматків м'яса, риби, овочів і заморожених напівфабрикатів, як-от картопля фрі та курячі нагетси.
Просте, повсякденне очищення
AquaClean пропонує чудову допомогу в очищенні внутрішньої камери духової шафи. Все, що потрібно, — це налити підлогу-літра води в деко та вмикати AquaClean після кожного випікання. Вже за 30 хвилин результати будуть помітні на всій поверхні та деках. Плями та жир розм'якшуються й легко витираються.
Режими нагрівання:
Швидке нагрівання (FastPreheat)
Класичне нагрівання з вентилятором
Великий інфрачервоний гриль із вентилятором: Великий інфрачервоний гриль із вентилятором
AirFry: інтенсивне запікання
Круговий нагрівальний елемент із парою
Нижній і верхній нагрівальні елементи з парою
Великий інфрачервоний гриль із вентилятором
Pizza — Приготування піци
FrozenBake: приготування заморожених страв
Розморожування
Очищення парою (AquaClean)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики духового шкафа | |
| Вертел | Нет |
| Очистка духовки | Очистка паром |
| Тип гриля | инфракрасный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Возможность подключения к баллонному газу | Да |
| Возможность подключения к сети | Да |
| Габариты (В х Ш х Г) | 85 х 50 х 59.4 см |
| Газ-контроль | поверхности |
| Горелка Sabaf | Нет |
| Гриль | с грилем |
| Диаметр конфорки 1 | 99 мм |
| Диаметр конфорки 2 | 74 мм |
| Диаметр конфорки 3 | 74 мм |
| Диаметр конфорки 4 | 54 мм |
| Дополнительно к духовому шкафу | решетка, противень |
| Количество конфорок / зон нагрева | 4 |
| Количество режимов приготовления | - |
| Количество стекол в дверце духовки | 2 шт |
| Количество уровней направляющих | 4 |
| Конвекция | с конвекцией |
| Крышка варочной поверхности | отсутствует |
| Материал варочной поверхности | окрашенная сталь |
| Материал решеток поверхности | эмалированная сталь |
| Мощность духового шкафа | - |
| Мощность конфорки 1 | 3.0 кВт |
| Мощность конфорки 2 | 1.9 кВт |
| Мощность конфорки 3 | 1.9 кВт |
| Мощность конфорки 4 | 1.0 кВт |
| Наличие телескопических направляющих | Нет |
| Наличие форсунок для баллонного газа в комплекте | Да |
| Наличие шнура питания / вилки | вилка / шнур питания |
| Объем духового шкафа | более 60 л |
| Подсветка духовки | Да |
| Размеры (ШхГ) | 60х60 см |
| Съемное стекло в дверце духовки | Да |
| Таймер | электронный |
| Термостат | без термостата |
| Тип варочной поверхности | газовая |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип зон нагрева | газовая |
| Тип плиты | комбинированная |
| Турбо-конфорка (корона) / Объединение конфорок | отсутствует |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 60 см см |
| Электроподжиг в духовке | кнопкой |
| Электроподжиг поверхности | кнопкой |
| Энергопотребление | нет данных |
| Энергоэффективность | A |
| Ящик для посуды | с ящиком |
| Ящик под духовым шкафом | с откидной крышкой |
Информация для заказа
- Цена: 17 999 ₴










