Плита ZLN0025 працює на зрідженому газі, має 2 конфорки з окремими регуляторами подавання. Кришка газової плити захищає конфорки та речі від пошкоджень. А завдяки емальованому покриттю й алюмінієвому корпусу конфорки легко миється й довго слугуватиме.
Розкрий свої кулінарні здібності на максимум із портативною газовою плитою від Zilan, яка стане основним або запасним варіантом для приготування їжі в період відсутності електрики.
Особливості:
Емальований корпус.
Рівномірний розподіл полум'я.
Зворотний перемикач подавання газу.
Підходить для використання зі зрідженим вуглеводним газом (LPG/с балона).
Верхня кришка з порошковим покриттям.
Емальована кришка конфорки.
Одночасне використання всіх конфорок.
Алюмінієвий корпус конфорки, стійкий до корозії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zilan |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Нет |
| Электроподжиг | Нет |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Нет |
| Блокировка от детей | Нет |
| Вес | 4.2 кг |
| Диаметр конфорки 1 | нет данных |
| Диаметр конфорки 2 | нет данных |
| Диаметр конфорки 3 | - |
| Диаметр конфорки 4 | - |
| Защита от скачков напряжения | Нет |
| Индикатор включения | Нет |
| Материал рабочей поверхности | эмаль |
| Мощность конфорки 1 | 2000 Вт |
| Мощность конфорки 2 | 1000 Вт |
| Мощность конфорки 3 | - |
| Мощность конфорки 4 | - |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие крышки | c крышкой |
| Наличие решетки | есть (эмалированная) |
| Общая мощность плиты | 3000 Вт |
| Объединение зон нагрева | Нет |
| Размеры (ВхШхГ) | 8.5x58.3x29.3 см |
| Распознавание посуды | Нет |
| Таймер | без таймера |
| Тип зони нагрева | газовая |
| Тип плиты | Газовая |
| Тип управления | поворотный переключатель |
| Функция PowerBoost | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 919 ₴





