Promate Horizon-40 — стильна та функціональна LED-лампа з асиметричним світловим потоком освітлює твій простір і робить його ще комфортнішим.
Асиметричне світло: Завдяки куту падіння 45 освітлює тільки клавіатуру та робочий стіл, не відкидається відблисків на екран і не подразнює очі.
Комфорт для очей: Вибирай температуру світла в діапазоні 3000К-6500К і рівень яскравості 0-265 lm.
Інтелектуальний режим: Вбудований фотоелемент автоматично регулює яскравість залежно від рівня освітленості в приміщенні.
Сенсорні кнопки: Налаштовуй яскравість і температуру світла одним дотиком пальця.
Дистанційний контроль: Стильний мініатюрний модуль із багатофункційною кнопкою дає змогу керувати лампою на відстані до 5 метрів.
Функція пам'яті: Зберігає останні параметри та відтворює їх під час наступного вмикання.
Таймер: За потреби автоматично вимикає лампу через 2 години.
Сучасний дизайн: Вироблений у мінімалістичному стилі скринбар ідеально вписується в будь-який інтер'єр.
Якісні матеріали: Поєднання матового АВS-пластику та елементів з алюмінію гарантує довговічність виробу.
Легке встановлення: Просто закріпи скринбар на моніторі та під'єднай USB-A кабель до джерела живлення.
Продумана конструкція: Регульований
противага надійно утримує Horizon-40. Гумові накладки захищають корпус монітора від подряпин.
Широка сумісність: Підходить для моніторів із діагоналлю від 13" до 34".
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Promate |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| Smart-управление | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| ZigBee | Нет |
| Вид | офисная/рабочая |
| Габариты (ШхВхГ) | 392х22х20 мм |
| Голосовое управление | Нет |
| Диапазон мощности | 5 - 10 Вт |
| Диапазон цветовой температуры | с возможностью регулирования |
| Димминг | Да |
| Динамик | Нет |
| Для детей | Нет |
| Крепление | на прищепке |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 5 B В |
| Питание | Батарейки |
| Пульт управления | Нет |
| Регулирование температуры освещения | Да |
| Режим изменения цвета | Нет |
| Таймер | Да |
| Тип лампы | светодиодная (встроенная) |
| Удаленное управление | Нет |
| Цветовая температура | 3000 - 6500 K |
| Эффект рассеянного света | Нет |
| Яркость (световой поток) | 265 Лм |
Информация для заказа
- Цена: 3 471 ₴









