Стійка та міцна конструкція
Чавунні решітки газової варильної поверхні дуже міцні та довговічні, що забезпечує багаторічну експлуатацію.
Легкий і швидкий підпал: натисніть і утримуйте, щоб створити іскри.
Не потрібні сірники або запальнички.
Безпечний пристрій
Безпека використання гарантована! У разі випадкового тушкування полум'я автоматично вимикається подавання газу.
Решітки, які можна мити в посудомийній машині
Простий спосіб чищення решіток — їхній розмір підходить для будь-якої посудомийної машини Whirlpool, а матеріал не іржавіє.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор остаточного тепла | Нет |
| Электроподжиг | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокування від дітей | Нет |
| Вид поверхности | классическая |
| Газ-контроль | Да |
| Диаметр конфорки 1 | - |
| Диаметр конфорки 2 | - |
| Диаметр конфорки 3 | - |
| Диаметр конфорки 4 | - |
| Диаметр конфорки 5 | - |
| Зона расширения | Нет |
| Индикатор включения | Нет |
| Количество конфорок | 4 |
| Конфорка гриль / барбекю | Нет |
| Материал поверхности | каленое стекло |
| Материал решеток | чугун |
| Мощность конфорки 1 | 1000 Вт |
| Мощность конфорки 2 | 1650 Вт |
| Мощность конфорки 3 | 1650 Вт |
| Мощность конфорки 4 | 3000 Вт |
| Мощность конфорки 5 | - |
| Размер | 590х510 мм |
| Размер встраивания | 560х480-490 мм |
| Распознавание посуды | Нет |
| Расположение панели управления | фронтальное |
| Таймер | без таймера |
| Тип варочной поверхности | газовая |
| Тип зон нагрева | газовые |
| Тип управления | поворотные переключатели |
| Турбоконфорка (WOK/корона) | Нет |
| Функция PowerBoost | Нет |
| Ширина | 51 - 60 см см |
Информация для заказа
- Цена: 13 799 ₴







