
Рюкзак для ноутбука Promate Paramount BP 15.6" Black ( Чорний ) DS
1 735 ₴
- Готово к отправке
- Код: paramount-bp-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Promate Paramount-BP — практичний і стильний міський рюкзак для ноутбука, який завдяки своєму форм-фактору підійде як для ділових зустрічей, так і для повсякденного використання.
Функціональний: Два просторі відділення на блискавках для ноутбука, планшета та необхідних речей, безліч внутрішніх відділень, чотири зовнішні кишені на блискавках.
Відділення для ноутбука: Велюрове внутрішнє покриття захистить твій девайс від подряпин, ударопоглинальні вставки та надійна фіксація забезпечать цілісність під час транспортування.
Сучасний дизайн: Стримано-елегантний зовнішній вигляд рюкзака ідеально впишеться в діловий стиль.
Ергономічний: Продуманий розподіл ваги, ортопедична спинка та м'які плечові лямки забезпечують комфортне носіння.
Якісні матеріали: Зносостійка та водонепроникна тканина в поєднанні з надійною фурнітурою гарантують довговічність виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Promate |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип | Рюкзак |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.08 кг |
| Влагозащита | Да |
| Внешние карманы | Да |
| Возможность крепления к багажной сумке | Нет |
| Диагональ | 15" - 16" |
| Максимальная диагональ экрана | 15.6" |
| Размеры внешние, мм | 420 х 315 х 200 |
| Размеры внутренние, мм | 380 х 270 х 25 |
| Регулируемый съёмный плечевой ремень | Нет |
| Способ закрытия | молния |
Информация для заказа
- Цена: 1 735 ₴





