Варильна поверхня газова Whirlpool TKRL 661 IX EU з неіржавкої сталі матиме стильний вигляд на Вашій кухні. Автоматичне електропідпалювання варильної поверхні Whirlpool — це можливість підпалювати конфорку однією рукою без використання сірників.
Варильна поверхня Whirlpool TKRL 661 IX EU обладнана ручками з 9 точками зупинки — функція MultiLevel Flame дає змогу інтуїтивно вибирати ідеальне полум'я для різних способів приготування їжі, як-от варіння, смаження та гриль, просто вибравши один із 9 заданих параметрів. Наявність системи газ контроль варильної поверхні захистить Вас у разі витоку газу або випадкового погашення полум'я, (за рахунок витікання рідини, раптового протягу тощо).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газовая |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор остаточного тепла | Нет |
| Электроподжиг | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокування від дітей | Нет |
| Вид поверхности | классическая |
| Газ-контроль | Да |
| Диаметр конфорки 1 | 110 мм |
| Диаметр конфорки 2 | 75 мм |
| Диаметр конфорки 3 | 75 мм |
| Диаметр конфорки 4 | 50 мм |
| Диаметр конфорки 5 | - |
| Зона расширения | Нет |
| Индикатор включения | Нет |
| Количество конфорок | 4 |
| Конфорка гриль / барбекю | Нет |
| Материал поверхности | нержавеющая сталь |
| Материал решеток | чугун |
| Мощность конфорки 1 | 3500 Вт |
| Мощность конфорки 2 | 1650 Вт |
| Мощность конфорки 3 | 1650 Вт |
| Мощность конфорки 4 | 1000 Вт |
| Мощность конфорки 5 | - |
| Размер | 580х510 мм |
| Размер встраивания | 560-562х480-482 мм |
| Распознавание посуды | Нет |
| Расположение панели управления | фронтальное |
| Таймер | без таймера |
| Тип варочной поверхности | газовая |
| Тип зон нагрева | газовые |
| Тип управления | поворотные переключатели |
| Турбоконфорка (WOK/корона) | Да |
| Функция PowerBoost | Нет |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 51 - 60 см см |
Информация для заказа
- Цена: 10 799 ₴










