Настінний кріплення для телевізора
Підтримує більшість 23-42 дюймових LCD-телевізорів.
Сумісність з VESA (200 x 200 мм)
Відстань до стіни 20.5 мм
Дає змогу нахиляти до 8 градусів
Містить усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фиксированный |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Расстояние от стены | 20.5 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 23" - 42" |
| Стандарты VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Тип крепления | настенное |
| Угол наклона | 0/-8° |
| Угол поворота | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 227 ₴






