Лімітована серія мінімийки високого тиску K Silent Anniversary Edition, створена до 90-річчя компанії, вирізняється унікальним дизайном і ексклюзивними аксесуарами.
Інноваційна безшумна технологія знижує рівень сприйнятого шуму на 50%, порівнюючи з іншими мийками цього класу, що дає змогу зручно очищати поверхні без зайвого шуму для сім'ї або сусідів.
Три розпилювальні трубки в комплекті забезпечують оптимальні параметри для різних завдань: Vario Power дає змогу точно регулювати тиск, eco!Booster підвищує ефективність очищення на 50%, порівнюючи з плоскою струменею, заощаджуючи воду, енергію й час, а фреза для стійкого бруду з потужним обертовим струменем ідеально видаляє навіть найскладніші забруднення. До комплекту також входять пістолет високого тиску, шестиметровий шланг високого тиску PremiumFlex, насадка для піни, щітка для миття та 500 мл автомобільного шампуню.
Компактна конструкція K Silent Anniversary Edition дає змогу зберігати її як у приміщенні, так і просто неба, не займаючи багато місця.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Состояние | Новое |
| Тип | Щетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Веерная насадка | Нет |
| Вес | 5.1 кг |
| Вращающая щетка / Роторная щетка | Нет |
| Выдвижная ручка | Нет |
| Габариты | 313 х 262 х 419 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грязевая фреза | Да |
| Диапазон давления | 101 - 130 бар |
| Диапазон производительности | 401 - 600 л/ч |
| Длина шланга | 6 м |
| Дополнительные насадки | пенная насадка |
| Колеса | отсутствуют |
| Контейнер для моющего средства | Да |
| Максимальная температура воды | 40 °С град. |
| Максимальное давление | 130 бар |
| Материал помпы | нет данных |
| Моющая щетка | Да |
| Отсек для принадлежностей | Да |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пистолет высокого давления | Да |
| Подогрев воды | отсутствует |
| Потоковая трубка | Да |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт Вт |
| Производительность | 420 л/час |
| Регулятор давления | отсутствует |
| Стандартная насадка | Нет |
| Тип питания | электрическая |
| Турбо насадка | Нет |
| Универсальная насадка | Нет |
| Фильтр очистки воды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 10 788 ₴










