Процесор Quantum 4K
Інтелект, прихований за чудовим зображенням і звуком
Квантовий процесор 4K інтелектуально оптимізує зображення, звук і багато іншого, щоб подарувати вам дійсно захопливі враження.
Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator
Винятковий ігровий досвід 4K за 120 Гц
Перемагайте всіх ворогів на шаленій швидкості. Завдяки вдосконаленим алгоритмам ігровий процес 4K 120 Гц став надзвичайно правим, без затримок і розривів кадрів.
Технологія Quantum HDR
Ширший діапазон контрастності в кінематографічному масштабі
Насолоджуйтеся кожним зображенням із яскравими деталями. Динамічне відтворення тонів HDR10+ створює глибші відтінки чорного та яскраві сяйливі зображення.
Smart Hub
Відкрийте для себе улюблений контент в одному місці
Оптимізуйте підбір і пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук і більше часу на фільми, ігри та шоу, які вам подобаються.
SmartThings
Ваш найкращий помічник удома
Розслабтеся та насолоджуйтеся SmartThings легко під'єднуватися, контролювати всі ваші розумні пристрої та керувати ними, щоб інтуїтивно керувати вашим будинком через вбудований хаб.
100% колірне охоплення завдяки квантовим точкам.
Мільярд відтінків кольорів завдяки квантовим точкам
Технологія Quantum Dot перетворює світло на приголомшливі кольори, які зберігаються на будь-якому рівні яскравості, щоб отримати найкраще зображення.
Технологія подвійної підсвітки Dual LED
Тепла та холодна світлодіодна підсвітка забезпечує покращений контраст
Інноваційна технологія підсвічування забезпечує яскравіший контраст, оптимізуючи тон кольору підсвітки відповідно до типу контенту, що переглядається.
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Віртуальний звук, що відстежує дію
Об'ємний 3D-звук із віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення в подію.
Технологія Q-Symphony
Гармонійне поєднання телевізора та саундбара
Q-Symphony унікальним способом дає динамікам телевізора та саундбара працювати одночасно без заглушення динаміків телевізора для гармонійнішого звучання.
Дизайн AirSlim
Витончений і елегантний, як ніколи раніше
Приголомшливий тонкий дизайн вашого телевізора матиме гармонійний вигляд на стіні, як ніколи раніше.
Технологія FreeSync Premium
Без розривів, без зависань, HDR-ігри з низькою затримкою
На основі базової технології AMD FreeSync для зменшення зависань і розривів екрана телевізори, сертифіковані для рівня AMD FreeSync Premium, пропонують справжні ігрові можливості HDR.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | Tizen |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | LED |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 600 х 400 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 43.8 кг |
| Вес с подставкой | 50.9 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | Нет |
| Диагональ экрана | 85" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | TM2360G |
| Мощность звука | 20 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | Quantum Processor 4K |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1901.7х1086.1х26.9 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1901.7x1156.3x335.8 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Расстояние между ножками | нет данных |
| Технологии звука | нет данных |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | QLED |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Энергопотребление | 203 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 95 999 ₴








