Нова ера телевізорів Samsung AI TV більше WOW, ніж будь-коли
4 головні особливості
Процесор NQ4 AI Gen2
Відчуйте всю міць штучного інтелекту 4K
Технологія Quantum Matrix
Побачте всі деталі завдяки точному керуванню світлом
Дизайн Infinity One
Абсолютна краса в мінімалістичному стилі
ОС Tizen від Samsung
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen
Процесор NQ4 AI Gen4
Відчуйте всю міць штучного інтелекту 4K
Завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Наша технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент у зображення з роздільною здатністю, близькою до 4K. Наш процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення і звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, дивитеся ви контент стримінгових сервісів, граєте в улюблені відеоігри або дивитеся спортивні трансляції.
Технологія Quantum Matrix
Побачте кожну деталь завдяки надточному керуванню світлом
Еволюція Neo QLED відбувається завдяки технології Quantum Matrix, яка точно керує запатентованими мінісвітлодіодами Quantum Mini. Таке надточне керування світлом забезпечує прекрасну деталізацію як у темних, так і найяскравіших сценах.
Дизайн Infinity One
Абсолютна краса в мінімалістичному стилі
Більше не потрібно надходити елегантністю заради захопливої картинки. Розкішний дизайн Infinity One виводить вишуканість на новий рівень завдяки своєму неймовірно тонкому профілю.
ОС Tizen від Samsung
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Отримайте більше від свого телевізора завдяки новітнім застосункам і сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете керувати своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також керувати своїми смарт-пристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings.
Об'ємний звук з Dolby Atmos
Новий рівень досвіду з Dolby Atmos
Насолоджуйтеся об'ємним звуком нового рівня, який занурює вас глибоко в події. Завдяки об'ємному звуку з Dolby Atmos Neo QLED забезпечує багатовимірний звук для неймовірно реалістичного звучання.
Технологія об'ємного звуку (OTS+)
Динамічний звук, який відстежує дію
Завдяки 4.2.2-канальним вбудованим динамікам і системі звуку, що супроводжує дію на базі штучного інтелекту, ви відчуватимете яскраве реалістичне 3D-аудіо, яке перенесе вас в епіцентр подій.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | Tizen |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | Qled |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 300 х 200 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 17.8 кг |
| Вес с подставкой | 20.6 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | Нет |
| Диагональ экрана | 55" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, кабель питания, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | TM2360G |
| Мощность звука | 70 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | NQ4 AI Gen2 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1225.4х706.6х21.3 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1225.4x768.4x232.1 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Расстояние между ножками | нет данных |
| Технологии звука | Dolby Atmos, Q-Symphony |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | Neo QLED |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Энергопотребление | 240 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 67 199 ₴








