Відчуйте всю міць штучного інтелекту 4K
Завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Наша технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент у зображення з роздільною здатністю, близькою до 4K. Наш процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення і звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, дивитеся ви контент на стримінгових сервісах, граєте в улюблені відеоігри або дивитеся спортивні трансляції.
Підвищуйте якість контенту до 4K
Наша технологія AI масштабування 4К на базі 20 нейронних мереж перетворює контент на роздільну здатність, близьке до 4K.
Ультратонкий контраст глибокого чорного й білого
Сконцентровані зони світлодіодів із точним керуванням відбивають ультраглибокі чорні та чисті білі кольори, що дає змогу насолоджуватися контентом із надвисокою контрастністю.
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Отримайте більше від свого телевізора завдяки новітнім застосункам і сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете керувати своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також керувати своїми смарт-пристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings.
Покращувач глибини зображення Real Depth Enhancer
Покращувач глибини зображення Real Depth Enhancer відбиває процес сприйняття глибини зображення людським оком, підвищуючи контрастність об'єктів переднього плану. Відчуйте посилене відчуття реалістичності, оскільки ваш телевізор відтворює глибину зображення такою, якою її сприймають очі людини.
Оптимізатор яскравості HDR
Відчувши яскраве денне світло або рівень освітленості в приміщенні, наш процесор NQ AI відповідним чином покращує видимість темних сцен. Насолоджуйтеся яскравим HDR-зображенням із поліпшеними параметрами яскравості та кольоропередавання для більш насиченого та захопливого перегляду.
Технологія FreeSync Premium Pro
Технологія FreeSync Premium Pro, створена на основі базової технології AMD FreeSync, яка мінімізує затримки та нестабільність зображення на екрані, гарантує насолоду від ігрового процесу у форматі HDR.
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Об'ємний 3D-звук із віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення в аудіоспоживання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | Tizen |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 400 х 400 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 32.7 кг |
| Вес с подставкой | 37.9 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | Нет |
| Диагональ экрана | 75" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | TM2360G |
| Мощность звука | 40 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | NQ4 AI Gen2 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1670.6x958.3x47.1 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1670.6x1018.9x313.5 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | 4хHDMI, 2хUSB |
| Расстояние между ножками | - |
| Технологии звука | Dolby Atmos, Q-Symphony |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | QLED |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | нет данных |
| Энергопотребление | 220 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 83 999 ₴








