Морозильна камера Beko B1RFNE313W
Довірте важливе зберігання своїх продуктів Beko B1RFNE313W, яка об'єднала в собі неймовірний об'єм 313 літри, корисний — 286 літрів, і вдосконалені технології тривалого зберігання. Висота пристрою 186.5 см, ширина 59.7 см, глибина 70.9 см, тому воно легко стане частиною будь-якого інтер'єру. Завдяки No Frost більше не потрібно витрачати сили на розморожування, а завдяки FreezerGuard ви можете бути спокійними навіть за зовнішнього мінуса — компресор продовжить роботу до -15 °C. Клас енергоефективності A+ забезпечує економне використання ресурсів, а білий колір робить модель універсальною.
Безпечний і сучасний холодоагент R600a, нормальний компресор, механічне керування, п'ять надійних ящиків і три полиці — все це допоможе зберігати великі резерви продуктів без втрати якості. Потужність заморожування — 14 кг за 24 години, автономне збереження холоду — 18 годин.
Beko B1RFNE313W — це впевненість у будь-якій ситуації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 18 ч |
| Быстрая заморозка | отсутствует |
| Вес | 71 кг |
| Входит в комплект | инструкция, гарантийный талон |
| Высота | 181 см и выше см |
| Габариты (ШхВхГ) | 59.7х186.5х70.9 см |
| Защита от перепадов напряжения | Нет |
| Климатический класс | SN-T |
| Количество полок/секций | 8 |
| Мощность замораживания | 14 кг/сутки |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | Нет |
| Перевешивание дверцы | Да |
| Полезный объем | 251 и более |
| Расположение блока управления | внутреннее |
| Сигнализация открытой двери | Да |
| Система разморозки | No Frost |
| Тип | Камера |
| Тип компрессора | обычный |
| Тип управления | электромеханическое |
| Уровень шума | 38 дБ дБ |
| Хладагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Ширина | до 60 см см |
| Энергопотребление | 332 кВт/год |
Информация для заказа
- Цена: 26 399 ₴








