
Мультипіч Tefal Easy Fry Multifunctional FW5558E0 ( 7.3 кг ) DS
12 399 ₴
- Готово к отправке
- Код: FW5558E0-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Максимальна універсальність
9 попередньо встановлені програми: аерофритний, гриль, випічка, піца, випічка, тост, сушіння, технічне обслуговування тепла, функція обертання та ручний режим із регулюванням температури та часу приготування.
Ідеально підходить для сім'ї
15-літровий об'єм підходить для приготування щедрих і смачних страв — наприклад, курка вагою 1,5 кг або 900 г картону фрі.
Повна їжа за лічені хвилини
Приготуйте кілька страв за раз завдяки трьом рівням і рівномірному розподілу тепла — повний сімейний обід для одного підходу.
Експлейна технологія
Забезпечує хрускіт і апетитну кору з мінімумом жиру — на 99% менше, ніж додана олія (2024 тести на замороженій картоплі фрі).
Точна підготовка
9 Автоматичних програм і 1 ручне, з точним контролем температури та часу (від 60 до 230 °C) — для ідеального результату.
Економія часу й енергії
До 70% менше енергії й на 45% швидше, ніж приготування, порівнюючи з традиційною духовкою класу А (2024 тести на заморожену картоплю фрі).
Індивідуальний досвід
Отримайте рецепти та персоналізовані поради в нашому застосунку Tefal для натхнення та зручності щодня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.3 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Нет |
| Габариты | 38 х 34 х 40 см |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость чаши | больше 11 л |
| Количество программ | 9 шт |
| Крышка | нет |
| Мoдель | Easy Fry Multifunctional |
| Нагревательный элемент | нет данных |
| Нескользящие ножки | отсутствуют |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Объем чаши | 15 л л |
| Популярные бренды | Tefal |
| Программы | аэрофритюр, гриль, запекание, пицца, выпекание, тости, дегидратация, разогрев, вращение на вертеле, + ручной режим |
| Рабочая температура | 60 - 230 °C |
| Смотровое окно | Да |
| Съемная чаша | Нет |
| Таймер отсрочки старта | без таймера |
| Термостат | без термостата |
| Тип | мультипечь |
| Тип управления | сенсорное, механическое |
| Материал корпуса | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 12 399 ₴









