Технологія Quantum Matrix Pro
Ультраточний контраст у 8K, що підкреслює приховані деталі
Побачте неймовірні деталі, виражені від найтемнішого чорного до чистого білого, з 1.5-кратним збільшенням зон освітлення, порівнюючи з технологією Quantum Matrix.
Процесор NQ8 AI Gen2 Processor
Потужний контент у 8K на основі штучного інтелекту
З потужним процесором ви відчуєте всю силу контенту на 8K завдяки ши масштабування. Він автоматично покращує сцени, незалежно від оригінального контенту.
Дизайн Infinity One
Абсолютна краса в мінімалізмі
Прекрасний дизайн Infinity One забезпечить естетичні враження від перегляду завдяки неймовірно тонкому профілю.
Об'ємний звук Dolby Atmos
Об'ємний звук Dolby Atmos з спрямованими вгору динаміками
Верхні динаміки Samsung занурять вас у саму гущу подій завдяки багатовимірному звуку.
Рекордна роздільна здатність 8K
Побачте деталі в деталях
Відчуйте силу кожного кадру з 33 мільйонами пікселів із максимальною чіткістю й роздільною здатністю, що вчетверо перевищує роздільну здатність 4K.
Технологія Neo Quantum HDR 8K+
Незвичайна яскравість із реалістичними кольорами 8K
Насолоджуйтеся розширеним динамічним діапазоном і реалістичними кольорами в чудовій роздільній здатності 8K, як ніхто інший, завдяки Neo Quantum HDR 8K+.
Технологія Neo Quantum HDR 8K+
Незвичайна яскравість із реалістичними кольорами 8K
Насолоджуйтеся розширеним динамічним діапазоном і реалістичними кольорами в чудовій роздільній здатності 8K, як ніхто інший, завдяки Neo Quantum HDR 8K+.
Технологія проти відблисків Anti Reflection
Мінімізуйте відблиски, щоб не відвертати увагу
Дивіться улюблений контент, не відвертаючи уваги, завдяки антивідблисковому покриттю, що мінімізує відбиття світла.
Покращувач глибини зображення Real Depth Enhancer Pro
Відчуйте реалістичність зображень, збагачених глибиною 3D
Real Depth Enhancer Pro виявляє зони, де око зазвичай фокусується, щоб відповідно збільшити глибину. Він точно оптимізує численні блоки мінісвітлодіодів для реалістичних 3D-зображення.
Автоматичне поліпшення HDR
Насолоджуйтесь якістю зображення HDR навіть зі SDR-контентом
Перетворюйте SDR на якість HDR за допомогою алгоритмів глибинного навчання, які створюють яскравіші моменти, чіткіші деталі та яскравіші кольори.
Технологія об'ємного звуку OTS+
Динамічний звук, що відстежує дії
Насолоджуйтеся яскравим реалістичним 3D-звуком із вбудованими динаміками, які перенесуть вас у саму гущу подій.
Адаптивний звук Pro
Відчуйте звук таким, яким він замислювався
Технологія аудіотрансформації оптимізує звук з урахуванням вашого простору й аудіоконтенту. Слухайте яскравий і збалансований звук із покращеною чіткістю голосу.
Технологія Q-Symphony
Телевізор і саундбар ідеально гармонують
Q-Symphony унікальним способом дає динамікам телевізора та саундбара працювати одночасно без заглушення динаміків телевізора для гармонійнішого звучання.
Тонкий знімний модуль One Connect
Рішення проти сплутаних дротів. Просто прикріпіть до телевізора
Знімний модуль One Connect допоможе уникнути безладу з дротами, незалежно від місця встановлення, і сприятиме візуальній чистоті простору.
Smart Hub
Відкрийте для себе улюблені розваги в одному місці
Оптимізуйте підбір і пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук і більше часу на трансляцію фільмів, ігор і шоу, які вам подобаються.
SmartThings
Ваш найкращий помічник удома
Розслабтеся та дозвольте SmartThings під'єднуватися до всіх ваших інтелектуальних пристроїв, щоб зручно керувати ними через вбудований хаб.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | Tizen |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 400 х 300 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Вес (без подставки) | 22.5 кг |
| Вес с подставкой | 32.6 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | Нет |
| Диагональ экрана | 65" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | TM2360G |
| Мощность звука | 70 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | NQ8 AI Gen2 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1443.7х828.4х17.2 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1443.7x898.2x267.9 мм |
| Разрешение экрана | 8K (7680х4320) |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Расстояние между ножками | нет данных |
| Технологии звука | Dolby Atmos |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | Neo QLED |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Энергопотребление | 265 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 99 599 ₴









