10-портовий некерований PoE комутатор PoE-1010-8P/250m/8L з 8 портами PoE, які можуть автоматично визначати та подавати живлення пристроям, що підтримують стандарт живлення PoE (WI-FI точка доступу, IP-телефон, IP-камера та ін.). Для передавання сигналу використовуються всі 8 жил кабелі.
Компанія виробник ATIS
ЩО ТАКЕ PoE
Power over Ethernet (PoE) — живлення через Ethernet — оптимізує встановлення мережевих пристроїв, як-от: IP-телефон, бездротова точка доступу або IP-камера. Живлення за допомогою Ethernet скорочує час і вартість установлення багатьох мережевих пристроїв.
ДЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ КОММУТАТОР PoE-1010-8P/250m/8L
Комутатори можуть використовуватися для організації мережі: у лікарнях, школах, виробничих і медичних установах, аеропортах і? других громадських і домашніх мережах. Зазвичай, пристрої, як-от IP-камера, IP-телефон, WI-FI, точка доступу встановлюються в місцях, не забезпечених підведенням електроживлення високої напруги 220 В. У таких випадках зручно, економічно вигідно та безпечно використовувати комутатори Atis. Ці комутатори сумісні практично з усіма відомими марками мережевого обладнання: ATIS, Hikvision, Dahua, Ildvr, Acti, Sony, Panasonic, Axis, Geovision тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 10 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 120 Вт |
| Вага | 920 г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 8 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 145 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 10 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/немає/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 283 x 178 x 45 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Немає |
| Рівень керування | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 908 ₴



