Компанія Tefal — провідний виробник посуду з антипригарним покриттям і світовий лідер із виробництва скороварок, кухонних електроприладів, приладів із приготування їжі та напоїв, прасок і ваг.
Tefal прагне до розуміння потреб і потреб споживачів і постійного внесення інноваційних рішень. В історії компанії Tefal простежуються яскраві сторінки винахідливих та інноваційних ідей світового масштабу.
Приготування їжі — одне з найбільших задоволень. Кухня — одне з найулюбленіших місць у домі. Саме тому Tefal прагне запропонувати кулінарні рецепти, поради та різні кухонні пристосування для найбільшої насолоди цими приємними моментами.
З Delicio від Tefal насолоджуйтеся елегантною сковородою, яка підвищує рівень вашої кулінарії, для бездоганного вигляду та смаку ваших страв! Приголомшлива конструкція з литого алюмінію з антипригарним покриттям і товстою основою забезпечує ідеальне розсіювання тепла — для рівномірного приготування страв із приголомшливим ароматом!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное (титановое) |
| Высота стенки | 4.9 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 26 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Да |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Да |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Нет |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Titanium |
| Тип | традиционная |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 611 ₴







