Морозильна камера Beko B1RFNE273W
З Beko B1RFNE273W ваші запаси завжди під надійним захистом. Потужний корисний об'єм — 220 літрів, а загальний — 271 літр дає змогу зберігати максимально різноманітні продукти. Висота 151.5 см, ширина 59.7 см і глибина 70.9 см допоможуть ідеально інтегрувати пристрій у будь-яку кухню або комору, а клас енергоспоживання A+ стане приємною економією для вашого бюджету. Охолодження відбувається за інноваційною системою No Frost: інею й льоду на стінках ви більше не побачите, а кліматичний клас SN-T гарантує роботу від +10 до +43 °C. П'ять міцних прозорих ящиків і одна полиця забезпечують комфортне розміщення всього необхідного, а білий корпус додає свіжості в інтер'єр.
Механічне керування Beko B1RFNE273W завжди просте й інтуїтивне, тому контролювати температуру можна легко та швидко. Морозильна камера здатна заморозити до 16 кг продуктів на добу, а під час вимкнення світла їжа буде захищена до 13 годин. Безпечний і екологічний холодоагент R600a, традиційний компресор, продуманий комплект із кабелем живлення, інструкцією й гарантійним талоном забезпечують повну готовність до використання практично в будь-який момент.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 13 ч |
| Быстрая заморозка | отсутствует |
| Вес | 60 кг |
| Входит в комплект | инструкция, гарантийный талон |
| Высота | 151-180 см см |
| Габариты (ШхВхГ) | 59.7х151.5х70.9 см |
| Защита от перепадов напряжения | Нет |
| Климатический класс | SN-T |
| Количество полок/секций | 6 |
| Мощность замораживания | 16 кг/сутки |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | Нет |
| Перевешивание дверцы | Да |
| Полезный объем | 220 л |
| Расположение блока управления | внутреннее |
| Сигнализация открытой двери | Да |
| Система разморозки | No Frost |
| Тип | Камера |
| Тип компрессора | обычный |
| Тип управления | электромеханическое |
| Уровень шума | 38 дБ дБ |
| Хладагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Ширина | до 60 см см |
| Энергопотребление | 286 кВт/год |
Информация для заказа
- Цена: 20 399 ₴







