Відкрийте для себе сковорідку Tefal Hard Stone, посуд необхідний для здорового приготування їжі щодня. Натхненна природою колекція сковорідок Hard Stone обладнана покриттям Mineralia+, збагаченим мінералами, яке забезпечує ідеальне ковзання й легке приготування їжі з мінімумом жиру, даючи змогу насолоджуватися здоровими стравами день у день.
Особливості:
- Антипригарне покриття Mineralia+.
- Технологія Thermo-Signal: індикатор нагрівання стає повністю червоним, коли сковорідка досягає ідеальної температури для початку приготування, гарантуючи смачні страви з ідеальним кольором, текстурою та смаком.
- Емальоване зовнішнє покриття: забезпечує чудову стійкість і практичність для інтенсивного щоденного використання.
- Ергономічна ручка: додає додаткову зручність під час приготування їжі забезпечує ергономічна ручка.
- Сумісність із плитами: повністю сумісна з усіма типами плит — газовими, електричними та керамічними, за винятком індукційних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.92 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 7.7 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 28 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Нет |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Нет |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Mineralia+ |
| Тип | сковорода WOK |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 1 313 ₴



