Процесор NQ4 AI Gen2
Завдяки процесору на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент на зображення з роздільною здатністю, близькою до 4K. Процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення і звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, дивитеся ви контент на стримінгових сервісах, граєте в улюблені відеоігри або дивитеся спортивні трансляції.
AI Масштабування 4К
Технологія AI масштабування 4К на базі 20 нейронних мереж перетворює контент на роздільну здатність, близьке до 4K.
Технологія повного підсвічування
Сконцентровані зони світлодіодів із точним керуванням відбивають ультраглибокі чорні та чисті білі кольори, що дає змогу насолоджуватися контентом із надвисокою контрастністю.
ОС Tizen від Samsung
Отримайте більше від свого телевізора завдяки новітнім застосункам і сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете керувати своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також керувати своїми смарт-пристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings.
Технологія Quantum HDR+
Технологія Quantum HDR+ дає змогу побачити насиченіші кольори та чіткіші деталі для кращого сприйняття фільмів. Познайомтеся з новим рівнем HDR, який автоматично аналізує кожну сцену, щоб забезпечити покращену яскравість і контрастність.
Оптимізатор яскравості HDR
Відчувши яскраве денне світло або рівень освітленості в приміщенні, процесор NQ AI відповідним чином покращує видимість темних сцен. Насолоджуйтеся яскравим HDR-зображенням із поліпшеними параметрами яскравості та кольоропередавання для більш насиченого та захопливого перегляду.
Об'ємний звук з Dolby Atmos
Насолоджуйтеся об'ємним звуком нового рівня, який повністю занурює вас у те, що відбувається. Завдяки об'ємному звуку з Dolby Atmos телевізор QLED відтворює багатовимірний звук для неймовірно реалістичного звучання.
Технологія Q-Symphony
Оточіть себе гармонійним звучанням телевізора та саундбара. Технологія Q-Symphony унікальним способом дає динамікам телевізора та саундбара працювати одночасно без приглушення динаміків телевізора для гармонійнішого звучання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | Tizen |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | Qled |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 600 х 400 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 41.3 кг |
| Вес с подставкой | 47.2 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | Нет |
| Диагональ экрана | 85" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | TM2360G |
| Мощность звука | 40 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | NQ4 AI Gen2 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1892.8x1082.8x48.2 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1892.8x1143.8x326.6 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | 4хHDMI, 2хUSB |
| Расстояние между ножками | - |
| Технологии звука | Dolby Atmos, Q-Symphony |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | QLED |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Энергопотребление | 274 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 99 599 ₴








