OLED
Глибокий чорний і живий колір завдяки квантовим точкам.
Інноваційний OLED від Samsung пропонує глибокі чорні, чисті білі та повні колірні відтінки завдяки передовим пікселям із самопідсвіткою, керованим квантовими точками.
Процесор Neural Quantum Processor 4K
Отримайте неперевершену яскравість і чудове зображення
Приголомшлива якість зображення 4K, доповнена 20 різними нейронними мережами, гарантує найкращі враження від перегляду 4K.
Дизайн Infinity One
Абсолютна краса в мінімалізмі
Прекрасний дизайн Infinity One забезпечить естетичні враження від перегляду завдяки неймовірно тонкому профілю.
Об'ємний звук Dolby Atmos
Об'ємний звук Dolby Atmos з спрямованими вгору динаміками
Верхні динаміки Samsung занурять вас у саму гущу подій завдяки багатовимірному звуку.
Технологія OLED HDR Pro
Потужна яскравість і високий контраст
Прекрасні враження від перегляду з реакцією кожного пікселя для створення яскравіших світлих і темних темних тонів.
Покращувач глибини зображення Real Depth Enhancer
Глибина сприймається так, як її обробляє око.
Real Depth Enhancer збільшує контраст переднього плану, відбиваючи, як зазвичай фокусуються людські очі.
Технологія об'ємного звуку OTS+
Динамічний звук, що рухається об'єктами
Об'ємний живий 3D-звук із вбудованими динаміками дасть змогу вам повністю зануритися в дію на екрані.
Q-Symphony
Телевізор і саундбар ідеально гармонують
Q-Symphony унікальним способом дає динамікам телевізора та саундбара працювати одночасно без заглушення динаміків телевізора для гармонійнішого звучання.
Smart Hub
Відкрийте для себе улюблені розваги в одному місці
Оптимізуйте підбір і пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук і більше часу на трансляцію фільмів, ігор і шоу, які вам подобаються.
SmartThings
Ваш найкращий помічник удома
Розслабтеся та дозвольте SmartThings під'єднуватися до всіх ваших інтелектуальних пристроїв, щоб зручно керувати ними через вбудований хаб.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | Tizen |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | OLED |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 400 х 300 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 13.8 кг |
| Вес с подставкой | 23.9 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | Нет |
| Диагональ экрана | 55" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | TM2360G |
| Мощность звука | 70 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | NQ4 AI Gen2 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1224.6х706.3х11 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1224.6x771.4x267.9 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Расстояние между ножками | нет данных |
| Технологии звука | Dolby Atmos |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | OLED |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Энергопотребление | 111 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 76 799 ₴








