Сковорода ВОК із керамічним антипригарним покриттям та екодайном.
Менше впливу на довкілля, більше смачних страв! Серія сковорідок Renewal від Tefal привносить інновації в посуд із керамічним покриттям, пропонуючи абсолютно новий спосіб приготування їжі. Екологічно безпечний матеріал сковороди Renewal, зроблений у Франції, не йде на компроміси щодо антипригарних властивостей, простоти використання і загалом найкращого способу життя. Алюмінієва основа, виготовлена зі 100% перероблених матеріалів*, означає менший вплив на довкілля, а безпечне та довговічне антипригарне керамічне покриття нового покоління обіцяє легке ковзання, що не потребує жиру або олії, — ідеально підходить для приготування свіжої та здорової їжі день у день. Сковорода Renewal обладнана ексклюзивним термоіндикатором Tefal Thermo-Signal для забезпечення ідеального обсмажування, а також сумісна з усіма плитами, включно з індукційними.
Легке приготування страв без пригорання
Технологія Inoceram Glide — це антипригарне керамічне покриття нового покоління, яке забезпечує тривале ковзання без зусиль день у день — для здорового приготування з низьким вмістом жиру та смачних страв.
Здорове та смачне приготування
Покращена технологія Thermo-Signal стає повністю червоною, коли сковорода досягає ідеальної температури для початку приготування, забезпечуючи щоразу смачні страви з ідеальним кольором, текстурою та смаком.
Швидке та рівномірне приготування
Основа Thermo-Fusion, обладнана передовою індукційною технологією, забезпечує швидке нагрівання та рівномірні результати приготування. Сумісна з газовими, електричними, керамічними та індукційними плитами.
Легко чистить
Відкрийте для себе посуд із високоефективним антипригарним покриттям усередині та зовні, створений для задоволення всіх ваших повсякденних потреб у приготуванні їжі, для легкого очищення та зручного приготування.
Безпечне антипригарне покриття
Відповідно до наших безкомпромісних стандартів безпеки всі наші антипригарні покриття для контакту з їжею не містять PFOA, олива та кадмію. Випробування проводять зовнішні незалежні лабораторії з більш суворим контролем, ніж той, який потрібен чинними правилами контакту з харчовими продуктами.
Елегантний дизайн
Відкрийте для себе сковороду, яка поєднує в собі сучасні лінії та французький ноу-хау до найдрібніших деталей, як-от маркування екологічного дизайну на ручці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.17 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное (керамическое) |
| Высота стенки | 7.75 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 28 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Нет |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | - |
| Тип | сковорода WOK |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 2 159 ₴





