Сотейник Tefal Delight G2933202 поєднує здорове приготування з натуральними смаками, даючи змогу створювати різноманітні універсальні страви, одночасно корисні та смачні. Відчуйте різницю завдяки нашому антипригарному покриттю Mineralia — для ідеального ковзання та легкого приготування з мінімальним додаванням олії день у день. Технологія Thermo-SignalTM забезпечує бездоганне обсмажування, а Thermo-Fusion — ідеально рівномірне приготування. Все це — в унікальному, стильному та природному дизайні.
Антипригарне покриття Mineralia
Завдяки потужним антипригарним властивостям покриття Mineralia від Tefal ви можете мінімізувати додавання олії, щоб готувати смачні та корисні страви.
З турботою про вашу безпеку
Tefal завжди дотримується безкомпромісних стандартів якості, зокрема власних, набагато більш суворих, ніж чинних норм. Саме тому в антипригарному покритті не застосовуються PFOA, кадмій і свинець.
Технология Thermo-Signal
Покращена технологія Thermo-Signal. Індикатор стає повністю червоним, коли сотейник досягає ідеальної температури для початку смаження. Щоразу смачні страви з ідеальним кольором, текстурою та смаком.
Повна сумісність
Хай якою буде ваша варильна поверхня, газова, електрична, керамічна або індукційна, ця сковорода вам підійде.
Стильний дизайн
Витончений дизайн органічно доповнить сучасну кухню та гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Зроблено у Франції
Розроблено та вироблено у Франції відповідно до найвищих стандартів якості під наглядом експертів та інженерів із багаторічним досвідом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 7.5 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 24 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Да |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | Стекло |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Нет |
| Наличие крышки | с крышкой |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Mineralia |
| Тип | сотейник |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Бежевый |
Информация для заказа
- Цена: 2 159 ₴





