iNeXT TV6 працює на операційній системі Android 12, має сучасний надшвидкий Wi-Fi модуль, обладнаний потужною зовнішньою антеною та вбудований Bluetooth.
З Allwinner H618 Ви отримаєте велику базову та максимальну частоту процесора (1.6 GHz), набагато вищу стійкість до максимальних можливих навантажень (відповідно до тестів AnTuTu), збільшену продуктивність, а також співвідношення енергоефективності (на 20% вище, ніж у попередника).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INeXT |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Оперативная память | 2Гб |
| Пользовательские характеристики | |
| 3D | Да |
| Bluetooth | 5 |
| GPU | Mali-G31MP2 |
| HDMI порт | HDMI 2.0 |
| LAN | Ethernet 10/100Mbps |
| USB | 2 x USB |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n/ac |
| e-Sata | - |
| Аудио ЦАП | нет данных |
| Аудио интерфейсы | S/PDIF |
| Вес, г | нет данных |
| Видео ЦАП | нет данных |
| Видео интерфейсы | HDMI |
| Декодеры | H.265/H.264/VP9 |
| Дисплей | Нет |
| Жесткий диск | 16 ГБ eMMC |
| Караоке | Нет |
| Кард-ридер | MicroSD, TF |
| Максимальное разрешение | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Операционная система | Android 12.0 |
| Питание | 5V/2A |
| Поворотный экран | Нет |
| Поддерживаемые носители | - |
| Поддерживаемые форматы | Видео: AVI, MKV, ISO, VOB, DAT, MPG/MPEG, MP4, MOV, TS, XVID, ASF, FLV, WMV / Аудио: MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, MIDI, FLAC, APE, ALAC, M4A |
| Порты расширения | слот для microSD, USB |
| Процессор | Allwinner H618 |
| Размеры, мм | 100 х 100 х 22 мм |
| Разъемы | 2 x USB 2.0, 1 x LAN (RJ-45), 1 x HDMI, 1 x S/PDIF, 1 х AV, microSD |
| Сетевые возможности | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| ТВ тюнер | Нет |
| Тип | Стационарный |
| Файловая система | exFAT/FAT32/NTFS/EXT/HFS+ |
| Цвет | Черный |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 231 ₴








