Сковорода Tefal Halo — вибір для здорового способу життя! Виготовлена зі 100% переробленого алюмінію, вона зменшує вплив на довкілля та забезпечує всю зручність, яку ви цінуєте в Tefal: довговічне антипригарне покриття всередині та зовні, сучасну індукційну технологію для швидкого та рівномірного нагрівання, а також індикатор нагрівання Thermo-Signal для ідеального обсмажування. До того ж ця сковорода виготовлена у Франції з бездоганною майстерністю і найвищою увагою до деталей.
Антипригарне покриття Titanium
Міцне антипригарне покриття Tefal забезпечує ідеальне ковзання день у день — для легкого та корисного приготування без зайвого жиру.
Корпус із переробленого алюмінію
100% перероблений алюмінієвий корпус скорочує викиди CO2 на 90%, порівнюючи з первинним алюмінієм.
Здорове та смачне приготування
Покращена технологія Thermo-Signal змінює колір на червоний, коли сковорода досягає ідеальної температури для початку приготування.
Покращена індукція
Основа Thermo-Fusion швидко нагрівається й рівномірно розподіляє тепло. Підходить для газових, електричних, склокерамічних та індукційних плит.
Антипригарне покриття всередині та зовні
Високоефективне антипригарне покриття з обох боків забезпечує легке очищення та зручне приготування.
Оптимальний розмір
Ідеально підходить для приготування корисних страв, як-от риба з лимоном і укропом, обсмажена спаржа або овочеві котлети без додавання олії.
Зроблено у Франції
Продукція, створена з високоякісних матеріалів і розроблена з увагою до деталей, що гарантує чудову якість французького виробництва.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.65 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 4.3 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 20 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Нет |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Titanium |
| Тип | традиционная |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 991 ₴







