Сковорода WOK Tefal Start&Cook була розроблена для легкого щоденного приготування приголомшливих страв без проблем і стресу. Від бездоганного омлету до апетитних спагеті карбонара, її високоефективне антипригарне покриття допомагає вам насолоджуватися цим незрівнянним відчуттям легкості втілення нових рецептів. Технологія Thermo-Signal вказує на ідеальну температуру для початку приготування та забезпечує бездоганний результат для смачних страв.
Титанове антипригарне покриття
Високоякісне антипригарне покриття надзвичайно міцне та стійке завдяки ультрасильній структурі та захисному Титановому покриттю.
100% безпечне антипригарне покриття
0% ПФОК, 0% олива, 0% кадмію Більш строгий контроль, ніж той, який потрібен чинними законодавцями нормам до виробів, що контактують із їжею. Брак свинцю та кадмію (без Pb і Cd) означає брак навмисного додавання Pb і Cd у покриття. Немає міграції за рівня 0,005 мг/кг
Thermo-Fusion
Завдяки надзвичайно великому індукційному диску та щільній основі Thermo-Fusion + гарантує швидке нагрівання та рівномірний розподіл тепла по всій сковороді для рівномірно приготованих страв.
Thermo-Signal
Технологія Thermo-Signal вказує на ідеальну температуру для початку приготування й гарантує ідеальну текстуру, колір і смак для смачних і ароматних страв щодня.
Антипригарне покриття зовні та всередині.
Створено для задоволення всіх ваших щоденних потреб у приготуванні їжі. Відкрийте для себе посуд із високоефективним антипригарним покриттям усередині та зовні для легкого очищення та зручного приготування їжі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.03 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное (титановое) |
| Высота стенки | 7.6 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 28 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Titanium |
| Тип | сковорода WOK |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 559 ₴




