Відкрийте для себе Tefal Delight — функціональну сковороду, яка допоможе вам легко приготувати улюблені страви: ніжні стейки з тунця, хрусткі вегетаріанські бургери або апетитна картопля. Готуйте смачну, апетитну та здорову їжу з використанням останніх інновацій Tefal.
Антипригарне покриття Mineralia
Завдяки потужним антипригарним властивостям покриття Mineralia від Tefal ви можете мінімізувати додавання олії, щоб готувати смачні та корисні страви.
З турботою про вашу безпеку
Tefal завжди дотримується безкомпромісних стандартів якості, зокрема власних, набагато більш суворих, ніж чинних норм. Саме тому в антипригарному покритті не використовуються PFOA, кадмій і свинець.
Технология Thermo-Signal
Покращена технологія Thermo-Signal. Індикатор стає повністю червоним, коли сковорода досягає ідеальної температури для початку смаження. Щоразу смачні страви з ідеальним кольором, текстурою та смаком.
Повна сумісність
Хоч би якою була ваша варильна поверхня, газова, електрична, керамічна або індукційна — ця сковорода вам підійде.
Стильний дизайн
Вишуканий дизайн органічно доповнить сучасну кухню та гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Зроблено у Франції
Розроблено та вироблено у Франції відповідно до найвищих стандартів якості під наглядом експертів та інженерів із багаторічним досвідом.
Посуд No1 у світі
Tefal наполегливо працює, щоб забезпечити ідеальні результати приготування — це ще одна причина вибрати Tefal!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.24 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 7.75 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 28 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Да |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Нет |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Mineralia+ |
| Тип | сковорода WOK |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Бежевый |
Информация для заказа
- Цена: 1 983 ₴




