Ультраміцне антипригарне покриття Titanium Anti-Scratch
Завдяки інноваційному покриттю Titanium Anti-Scratch, сковорода надзвичайно стійка до подряпин і зношування, навіть у разі використання металевих кухонних аксесуарів. Вона слугує до 6 разів довше, ніж звичайне антипригарне покриття.
Технологія Thermo-Signal для ідеального старту
Інтелектуальний індикатор Thermo-Signal змінює колір, коли сковорода досягає оптимальної температури для приготування. Це гарантує ідеальний результат із кожним разом — без перегрівання або недоготовки.
Швидке та рівномірне нагрівання
Індукційне дно з технологією Thermo-Fusion+ забезпечує рівномірний розподіл тепла по всій поверхні, що дає змогу готувати швидше й ефективніше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.91 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное (титановое) |
| Высота стенки | 7.5 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 22 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Да |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Titanium 6X |
| Тип | традиционная |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 107 ₴





