Відкрийте для себе Tefal Delight — функціональну сковороду, яка допоможе вам легко приготувати улюблені страви: ніжні стейки з тунця, хрусткі вегетаріанські бургери або апетитну картоплю. Готуйте смачну, апетитну та здорову їжу з використанням останніх інновацій Tefal.
Антипригарне покриття Mineralia
Завдяки потужним антипригарним властивостям покриття Mineralia від Tefal ви можете мінімізувати додавання олії, щоб готувати смачні та корисні страви.
З турботою про вашу безпеку
Tefal завжди дотримується безкомпромісних стандартів якості, зокрема власних, набагато більш суворих, ніж чинних норм. Саме тому в антипригарному покритті не застосовуються PFOA, кадмій і свинець.
Технология Thermo-Signal
Покращена технологія Thermo-Signal. Індикатор стає повністю червоним, коли сковорода досягає ідеальної температури для початку смаження. Щоразу смачні страви з ідеальним кольором, текстурою та смаком.
Повна сумісність
Хоч би якою була ваша варильна поверхня, газова, електрична, керамічна або індукційна, ця сковорода вам підійде.
Стильний дизайн
Витончений дизайн органічно доповнить сучасну кухню та гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.91 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 4.84 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 26 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Да |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Нет |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Mineralia+ |
| Тип | традиционная |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Бежевый |
Информация для заказа
- Цена: 1 611 ₴





