Процесор NQ4 AI Gen2
Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K. Завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Наша технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент на зображення з роздільною здатністю, близьким до 4K. Наш процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення і звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, чи дивитеся ви контент стримінгових сервісів, граєте в улюблені відеоігри або дивитеся спортивні трансляції.
OLED
Глибокі чорні, чисті білі та яскраві кольори. Унікальний OLED-дисплей Samsung передає глибокий чорний, чистий білий і повний спектр яскравих кольорів. Завдяки новітнім пікселям із самопідсвіткою ви бачите чисте, яскравіше та точніше зображення, ніж будь-коли раніше.
Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator 144 Гц
Насолоджуйтеся чіткістю рухів у у улюбленому ігровому контенті з роздільною здатністю до 4K 144 Гц. Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator 144 Гц забезпечує надзвичайно плавну динаміку зображення без затримок і розмиття рухів. Ви можете насолоджуватися чіткими візуальними ефектами та неймовірно високою швидкістю відтворення VRR-ігор із роздільною здатністю до 4K 144 Гц.
ОС Tizen від Samsung
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung. Отримайте більше від свого телевізора завдяки новітнім застосункам і сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете керувати своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також керувати своїми смарт-пристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings.
Панель ігрових параметрів
Оптимізуйте свій ігровий процес. Великі й ширші екрани телевізорів зі співвідношенням сторін 21:9 і 32:9 забезпечують розширене бачення й дають змогу отримати яскравіші враження від гри. Оптимізуйте свій ігровий процес за допомогою панелі ігрових налаштувань для легкого доступу до різних параметрів гри.
AI Масштабування 4К
Підвищуйте якість контенту до 4K. Наша технологія AI масштабування 4К на базі 20 нейронних мереж перетворює контент на роздільну здатність, близька до 4K.
OLED HDR
Повна шкала яскравості та контрастності включена в кожному пікселі. Наш процесор NQ4 AI Gen2 аналізує вміст кадру за кадром, щоб забезпечити максимальну яскравість і покращений контраст. Завдяки пікселям із самопідсвіткою OLED HDR дає змогу оцінити навіть приховані деталі.
Режим Eye Comfort
Розумне зображення, оптимізоване для комфорту ваших очей. Унікальний режим Eye Comfort від Samsung автоматично регулює яскравість і кольори екрана залежно від часу доби. Після заходу сонця параметри екрана стають комфортнішими для ваших очей.
Об'ємний звук з Dolby Atmos
Новий рівень досвіду з Dolby Atmos. Насолоджуйтеся об'ємним звуком нового рівня, який занурює вас глибоко в те, що відбувається. Завдяки об'ємному звуку з Dolby Atmos Neo QLED забезпечує багатовимірний звук для неймовірно реалістичного звучання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | Tizen |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 300 х 200 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 10.6 кг |
| Вес с подставкой | 11.9 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 48" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | - |
| Мощность звука | 40 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | NQ4 AI Gen2 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1096.3х619.9х39.6 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1096.3х685.9х265.2 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Расстояние между ножками | - |
| Технологии звука | Dolby Atmos |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | OLED |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Энергопотребление | 75 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 53 999 ₴








