З тримером для бороди Rowenta Virtuo TN3804E0 підстригання бороди стане для вас задоволенням. Леза з неіржавкої сталі з титановим покриттям забезпечать ідеальну підстригу навіть густого волосся на обличчі за один рух. Ідеально адаптований до будь-якої бороди. 39 рівнів довжини стриження — виберіть свою.
Довговічні леза
Ми намагаємося, щоб наші пристрої слугували вам довго, тому леза з неіржавкої сталі з титановим покриттям розраховані на 15 років.
Тривала ефективність
Технологія самозаточування лез забезпечує ідеальну гостроту. Зріз завжди буде ідеальним, навіть якщо волосся густе та жорстке.
Висока точність
Дві регульовані насадки для волосся підтримують 39 рівнів довжини стриження, від 0,5 до 20 мм із настроюванням точності 0,5 мм. Щоб ви вибрали саме свій стиль.
Безпечне підстригання бороди
Інтелектуальна автоматична система блокування гарантує, що ви досягнете ідеального результату без ризику.
Видатна автономність
Літій-іонна батарея забезпечує до 180 хвилин надтривалої автономної роботи — 2 місяці стриження без напруги й без підзаряджання та зручне 90-хвилинне швидке заряджання.
Легкий моніторинг заряду
Світлодіодний індикатор дає змогу легко контролювати рівень заряду батареї, щоб ви знали, чи потрібно її заряджати перед стриженням. Компактний дизайн, можливість роботи від мережі або акумулятора, а також знімні леза, які можна мити, щоб підтримувати бездоганну гігієну? все це створює комфорт у використанні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вес | 300 г |
| Влажная очистка / Использование в душе | Да |
| Время зарядки аккумулятора | до 90 мин |
| Время работы от аккумулятора | до 120 мин |
| Для бороды и усов | Да |
| Для бровей | Нет |
| Для интимных зон | Нет |
| Для носа и ушей | Нет |
| Для окантовки | Нет |
| Для стрижки волос | Да |
| Для тела | Нет |
| Зарядное устройство | Нет |
| Индикатор зарядки | Да |
| Максимальная длина | 17 мм |
| Максимальная длина стрижки | 11 - 20 мм |
| Минимальная длина | 0 мм |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм и менее |
| Ножницы | Нет |
| Питание | сеть + аккумулятор |
| Подсветка дисплея / корпуса | Нет |
| Тип | триммер для стрижки волос |
| Тип установки длины | съемные насадки |
| Футляр / Чехол | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 107 ₴







