Процесор NQ4 AI Gen4
Відчуйте всю міць штучного інтелекту 4K
Завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Наша технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент у зображення з роздільною здатністю, близькою до 4K. Наш процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення і звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, дивитеся ви контент стримінгових сервісів, граєте в улюблені відеоігри або дивитеся спортивні трансляції.
OLED
Глибокі чорні, чисті білі та яскраві кольори
Унікальний OLED-дисплей Samsung передає глибокий чорний, чистий білий і повний спектр яскравих кольорів. Завдяки новітнім пікселям із самопідсвіткою ви бачите чисте, яскравіше та точніше зображення, ніж будь-коли раніше.
OLED HDR+
Кожен піксель забезпечує потужну яскравість і глибший контраст
Відчуйте потужну яскравість і глибший діапазон контрасту. Наш процесор NQ4 AI Gen2 аналізує кожен кадр, щоб забезпечити максимальну яскравість і контрастність, оскільки кожен піксель з OLED HDR+ робить помітними навіть незначні деталі.
ОС Tizen від Samsung
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Отримайте більше від свого телевізора завдяки новітнім застосункам і сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете керувати своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також керувати своїми смарт-пристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings.
Справжня роздільна здатність 8K
Отримайте вчетверо вищу роздільну здатність, ніж 4K
Відчуйте силу кожного кадру з 33 мільйонами пікселів, які забезпечують максимальну чіткість із роздільною здатністю, що вчетверо перевищує роздільну здатність 4K.
Режим Eye Comfort
Розумне зображення, оптимізоване для комфорту ваших очей
Унікальний режим Eye Comfort від Samsung автоматично регулює яскравість і кольори екрана залежно від часу доби. Після заходу сонця параметри екрана стають комфортнішими для ваших очей.
Автоматичний ігровий режим з AI
Насолоджуйтеся плавною грою завдяки автоматичній оптимізації параметрів на основі ШІ
Дозвольте вашому телевізору автоматично визначати тип ігор, у які ви граєте, надаючи ігрові параметри для кожного типу ігор. Не думайте про ігрові параметри, просто грайте.
Об'ємний звук з Dolby Atmos
Новий рівень досвіду з Dolby Atmos
Насолоджуйтеся об'ємним звуком нового рівня, який занурює вас глибоко в події. Завдяки об'ємному звуку з Dolby Atmos Neo QLED забезпечує багатовимірний звук для неймовірно реалістичного звучання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | Tizen |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 300 х 200 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 21.2 кг |
| Вес с подставкой | 25.2 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 65" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | - |
| Мощность звука | 40 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | NQ4 AI Gen2 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1444.3x831.7x39.9 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1444.3x896.6x265.9 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Расстояние между ножками | - |
| Технологии звука | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | OLED |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Энергопотребление | 400 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 107 999 ₴








