Процесор NQ4 AI Gen2
Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K. Завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Наша технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент на зображення з роздільною здатністю, близьким до 4K. Наш процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення і звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, чи дивитеся ви контент стримінгових сервісів, граєте в улюблені відеоігри або дивитеся спортивні трансляції.
OLED
Глибокі чорні, чисті білі та яскраві кольори. Унікальний OLED-дисплей Samsung передає глибокий чорний, чистий білий і повний спектр яскравих кольорів. Завдяки новітнім пікселям із самопідсвіткою ви бачите чисте, яскравіше та точніше зображення, ніж будь-коли раніше.
OLED HDR+
Кожен піксель забезпечує потужну яскравість і глибший контраст. Відчуйте потужну яскравість і глибший діапазон контрасту. Наш процесор NQ4 AI Gen2 аналізує кожен кадр, щоб забезпечити максимальну яскравість і контрастність, оскільки кожен піксель з OLED HDR+ робить помітними навіть незначні деталі.
ОС Tizen від Samsung
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung. Отримайте більше від свого телевізора завдяки новітнім застосункам і сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете керувати своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також керувати своїми смарт-пристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings.
AI Масштабування 4К
Підвищуйте якість контенту до 4K. Наша технологія AI масштабування 4К на базі 20 нейронних мереж перетворює контент на роздільну здатність, близька до 4K.
Покращувач глибини зображення Real Depth Enhancer
Глибина сприймається так, як її обробляє людське око. Покращувач глибини зображення Real Depth Enhancer відбиває процес сприйняття глибини зображення людським оком, підвищуючи контрастність об'єктів переднього плану. Відчуйте посилене відчуття реалістичності, оскільки ваш телевізор відтворює глибину зображення такою, якою її сприймають очі людини.
Режим Eye Comfort
Розумне зображення, оптимізоване для комфорту ваших очей. Унікальний режим Eye Comfort від Samsung автоматично регулює яскравість і кольори екрана залежно від часу доби. Після заходу сонця параметри екрана стають комфортнішими для ваших очей.
Об'ємний звук з Dolby Atmos
Новий рівень досвіду з Dolby Atmos. Насолоджуйтеся об'ємним звуком нового рівня, який занурює вас глибоко в те, що відбувається. Завдяки об'ємному звуку з Dolby Atmos Neo QLED забезпечує багатовимірний звук для неймовірно реалістичного звучання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | Tizen |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 400 х 300 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 37.6 кг |
| Вес с подставкой | 39.4 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | Нет |
| Диагональ экрана | 83" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | TM2360G |
| Мощность звука | 40 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | NQ4 AI Gen2 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1851x1062.8x44.9 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1851x1133.7x359 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | 4хHDMI, 2хUSB |
| Расстояние между ножками | нет данных |
| Технологии звука | Dolby Atmos, Q-Symphony |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | OLED |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Энергопотребление | 172 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 203 999 ₴







