Довіряйте своїй інтуїції
Лінійка INTUITION від KRUPS дуже ретельно продумана. Все для того, щоб процес приготування вашої ідеальної кави щоразу був одночасно дуже простим і максимально персоналізованим. Реалістичний інтерфейс як у смартфона зі збільшеним сенсорним екраном має покращені параметри персоналізації й інтуїтивно зрозумілі світлові індикатори — все в розумному, зручному дизайні. Вам потрібно тільки довіряти своїй інтуїції!
Запатентована система Thermoblock
Унікальний запатентований термоблок дає змогу насолодитися кавою ідеальної температури з першої чашки.
Найкращі смак і якість кави
Ідеальна кава — чашка за чашкою. Кавомашина Arabica Latte обладнана унікальною технологією KRUPS Quattro Force, яка гарантує збалансовану ароматну та смачну каву. Технологія KRUPS Quattro Force оптимізує кожен етап приготування кави для отримання приголомшливого результату — ніби у вас вдома працює ваш особистий бариста.
Якісний помел
Високошвидкісна конусоподібна кавомолка KRUPS з неіржавкої сталі швидко подрібнює каву до однорідного помелу як професійний бариста. Виберіть дрібний помел для насиченого еспресо або великий — для м'якшого смаку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krups |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Да |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Подогрев чашек | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | Да |
| Блокировка от детей | Нет |
| Вес | 8 кг |
| Вид | отдельностоящая |
| Возможность программирования | Да |
| Давление помпы | 15 бар |
| Дисплей | с дисплеем |
| Дополнительно | подогрев кофейника, таймер |
| Используемые технологии | Quattro Force, ThermoBlock |
| Количество запрограммированных напитков | 11 шт |
| Количество фильтров | 1 |
| Количество чашек | 1-2 |
| Комплектация | кофеварка, игла для чистки насоса, инструкция |
| Мoдель | Intuition Preference EA872A10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Объем резервуара для воды | более 2 л |
| Популярные бренды | Krups |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт - 1499 Вт Вт |
| Приготовление капучино | автоматическое |
| Приготовление напитков | американо, ристретто, эспрессо, эспрессо допио, эспрессо лунго, вспененное молоко, капучино, кофе латте, латте макиато |
| Программирование жесткости воды | отсутствует |
| Программирование крепости кофе | Да |
| Программирование объема порции | Да |
| Программирование температуры напитка | Да |
| Противокапельный механизм | отсутствует |
| Размеры | 28 х 44 х 40 см |
| Регулировка высоты дозатора/подставки | Да |
| Регулировка помола | Да |
| Резервуар для воды | 3 л |
| Система самоочистки | Да |
| Съемная варочная группа | отсутствует |
| Тип | кофемашина |
| Тип используемого кофе | зерновой / молотый |
| Удаленное управление | отсутствует |
| Управление | Сенсорное |
| Цвет корпуса | черный с бежевым |
Информация для заказа
- Цена: 38 439 ₴










