
Сковорода для млинців Tefal Halo 25 см (C3123853) ( Червоний ) DS
1 115 ₴
- Готово к отправке
- Код: C3123853-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сковорода для млинців Tefal Halo — вибір для здорового способу життя. Має ідеальну форму, що сприяє неймовірному ковзанню — для приготування корисних і оригінальних млинців і панкейків. Виготовлена зі 100% переробленого алюмінію, що зменшує вплив на довкілля та забезпечує зручність використання.
Антипригарне покриття Titanium
Міцне антипригарне покриття Tefal всередині та зовні забезпечує ідеальне ковзання день у день — для легкого та корисного приготування без зайвого жиру.
Здорове та смачне приготування
Покращена технологія Thermo-Signal змінює колір на червоний, коли сковорода досягає ідеальної температури для початку приготування. Основа Thermo-Fusion швидко нагрівається й рівномірно розподіляє тепло.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.81 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 2 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 25 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Нет |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Titanium |
| Тип | сковорода для блинов |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 1 115 ₴




