Телевізор Samsung Neo QLED Mini LED являє собою високотехнологічний пристрій, що має передові функції та вишуканий дизайн. Він забезпечує приголомшливу якість зображення завдяки інноваційній технології Mini LED, яка забезпечує неймовірну глибину кольору та поліпшену контрастність. Завдяки цьому телевізору ви зможете насолоджуватися неймовірно реалістичними та яскравими зображеннями, занурившись у захопливий світ розваг. Чудовий дизайн і ергономічне виготовлення роблять цей телевізор ідеальним доповненням до вашого інтер'єру, надаючи йому вишуканого вигляду. Крім того, телевізор Samsung Neo QLED Mini LED обладнаний інтелектуальною системою керування, яка забезпечує зручність використання й максимальне задоволення від перегляду. З його допомогою ви зможете насолоджуватися широким спектром контенту, включно з потоковим відео, іграми та багато іншого, перетворюючи вашу вітальню на справжній центр розваг і відпочинку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | Tizen |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 400 х 300 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 21.6 кг |
| Вес с подставкой | 30.2 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 65" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | - |
| Мощность звука | 90 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | NQ8 AI Gen3 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1433.5х815.х12.9 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1433.5х892.4х265.7 мм |
| Разрешение экрана | 8K (7680х4320) |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Расстояние между ножками | - |
| Технологии звука | Dolby Atmos |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | Neo QLED |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Энергопотребление | 370 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 131 999 ₴









