
Сковорода з кришкою Tefal Day by Day 28 см (B5580623UA) ( Вага: 0.66 кг ) DS
1 735 ₴
- Готово к отправке
- Код: B5580623UA-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Титанове антипригарне покриття
Високоякісне антипригарне покриття надзвичайно міцне та стійке завдяки ультрасильній структурі та захисному титановому шару.
Thermo-Signal
Технологія Thermo-Signal вказує на ідеальну температуру для початку приготування й гарантує бездоганні текстури та колір для смачних і ароматних страв щодня.
Diffusion base
Завдяки основі Diffusion base тепло розподіляється по всій сковороді для чудового рівномірного приготування.
Ідеальна форма
Ідеально підходить для гостей і всієї родини, її дизайн робить приготування великих страв простим.
Зливні носики
Спеціально розроблена форма з зливними носиками для акуратного подавання страв.
Сумісність із плитами
Підходить для газових, електричних і керамічних варильних поверхонь. Не використовувати на індукційній плиті.
Антипригарне покриття зовні та всередині
Створено для задоволення всіх ваших щоденних потреб у приготуванні. Відкрийте для себе посуд із високоефективним антипригарним покриттям усередині та зовні для легкого догляду та зручного приготування їжі.
Произведено во Франции
Сковороди розроблені та виготовлені у Франції з урахуванням багаторічного досвіду найкращих майстрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.66 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 5.2 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 28 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | Стекло |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | с крышкой |
| Носик для слива | Да |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Нет |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Titanium |
| Тип | традиционная |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 735 ₴









