Чавунна решітка
Чавунна решітка поліпшить стійкість і зовнішній вигляд газової варильної поверхні. Завдяки своєму матеріалу решітка особливо міцна та стійка навіть до найвищих температур.
Багато місця для каструль
На просторій варильній поверхні зі збільшеною відстанню між пальниками помістяться каструлі та сковороди будь-яких розмірів. Завдяки ергономічному плоскому дизайну ви можете з легкістю переміщати поверхнею навіть дуже об'ємні каструлі та водночас не побоюватися за їхню стійкість під час готування.
Просто та зручно
Зручна функція автопідпалювання дає змогу легко вмикати газові пальники — просто натисніть на регулятор конфорки та поверніть його до потрібної позначки. Швидко та просто!
Зручна ручка
Ручки мають ергономічну форму з великими та чіткими покажчиками. Високоякісні матеріали забезпечують ідеальне зчеплення. Оригінальна конструкція варильної поверхні забезпечує оптимальне розміщення ручок для зручного керування, а зона навколо ручок не нагрівається.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор остаточного тепла | Нет |
| Электроподжиг | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокування від дітей | Нет |
| Вид поверхности | классическая |
| Газ-контроль | Да |
| Диаметр конфорки 1 | 98.5 мм |
| Диаметр конфорки 2 | 53.7 мм |
| Диаметр конфорки 3 | 73.5 мм |
| Диаметр конфорки 4 | 73.5 мм |
| Диаметр конфорки 5 | - |
| Зона расширения | Нет |
| Индикатор включения | Нет |
| Количество конфорок | 4 |
| Конфорка гриль / барбекю | Нет |
| Материал поверхности | каленое стекло |
| Материал решеток | чугун |
| Мощность конфорки 1 | 3000 Вт |
| Мощность конфорки 2 | 1050 Вт |
| Мощность конфорки 3 | 1800 Вт |
| Мощность конфорки 4 | 1800 Вт |
| Мощность конфорки 5 | - |
| Размер | 600х136х520 мм |
| Размер встраивания | 560х100х490 мм |
| Распознавание посуды | Нет |
| Расположение панели управления | фронтальное |
| Таймер | без таймера |
| Тип варочной поверхности | газовая |
| Тип зон нагрева | газовые |
| Тип управления | поворотные переключатели |
| Турбоконфорка (WOK/корона) | Нет |
| Функция PowerBoost | Нет |
| Ширина | 51 - 60 см см |
Информация для заказа
- Цена: 11 879 ₴









