Відкрийте для себе безмежний світ розваг із телевізором Romsat 50UGN19ST2, який поєднує в собі передові технології та сучасний дизайн для створення неперевершеного візуального та аудіального досвіду.
Широкий доступ до контенту завдяки Google Official OS 3.0.
Ліцензійний Android відкриває вам безмежні можливості доступу до тисяч програм завдяки встановленій ОС Google TV і повноцінному доступу до сервісів YouTube Netflix та іншим ліцензованим онлайн сервісам, стримінговим і ігровим платформам, актуальним оновленням і всім застосункам від Google. Завдяки підтримці голосового керування й численним інтерфейсам, як-от HDMI, USB і Ethernet, ви зможете легко під'єднувати всі необхідні пристрої та насолоджуватися улюбленим контентом без обмежень.
Неперевершена якість зображення
Завдяки VA матриці з підтримкою 10bit HDR, телевізор Romsat 50UGN19ST2 забезпечує дивовижно насичене та чітке зображення. 4K UHD роздільна здатність (3840x2160) дає змогу насолоджуватися кожною деталлю, що робить перегляд фільмів і серіалів справжнім задоволенням. Великий 50-дюймовий екран із пропорцією 16:9 забезпечує ідеальний перегляд.
Високоякісний звук
Телевізор обладнаний потужними динаміками 2x10 Вт і вбудованим звуковим процесором, що забезпечує детальний і насичений звук для кожного типу контенту, роблячи перегляд фільмів, прослуховування музики, ігри ще цікавішими.
Стильний дизайн
Телевізор має чорний корпус і мінімалістичний стиль, що робить його ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру. Тонкі рамки навколо екрана підкреслюють його елегантність і дають змогу зосередитися на перегляді, а можливість підвішування на стіну завдяки кріпленню стандарту VESA 200х300 дасть змогу встановити його на бажаному рівні та заощадить вам місце в домі.
З телевізором Romsat 50UGN19ST2 кожен перегляд перетворюється на справжню подорож у світ розваг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Romsat |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | GoogleTV |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 200 х 300 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | MP3, AAC, FLAC, ARM, PCM |
| Версия Bluetooth | 5 |
| Вес (без подставки) | нет данных |
| Вес с подставкой | 10 кг |
| Весия Android | - |
| Видео | DivX, XviD, WMA, AVI, MPG, MOV, TS, MKV, DAT, MP4, VOB, FLV, H.264, H.265 |
| Внутренняя память | 16 ГБ |
| Время отклика | 6 мс |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 50" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | ножки, пульт ДУ, инструкция, батарейки |
| Контрастность | 5000:1 |
| Модель пульта | - |
| Мощность звука | 2 х 10 Вт |
| Оперативная память | 2Гб |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | Mali-450 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1111х640х75 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1111х693х235 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, 3.5 мм (mini-Jack), S/PDIF, Optical, CI+, AV, RF-in |
| Расстояние между ножками | 1080 мм |
| Технологии звука | нет данных |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | LED |
| Тип матрицы | VA |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | JPEG, BMP, PNG, GIF, MPO |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S2 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Энергопотребление | 108 Вт |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 16 739 ₴

