
Ніж шеф-кухар Tefal Precision 20 см (K2890224) ( Вага: 0.18 кг ) DS
1 363 ₴
- Готово к отправке
- Код: K2890224-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Найгостріші ножі від Tefal
Ножі лінійки Precision такі гострі, що здатні тоненько нарізати будь-які продукти легким рухом леза.
Гострота під новим кутом
Кут заточування 22° гарантує надзвичайну гостроту для точного та легкого розрізання інгредієнтів одним рухом ножа.
Комфорт у вашій руці
Поєднання вишуканого дизайну ручки, яка запобігає ковзанню руки, з легкістю самої конструкції дарує задоволення від процесу нарізування.
Ножі, загартовані льодом
Довговічність, гострота та стійкість до корозії завдяки унікальній технології охолодження леза за температури -120 °C.
Німецька неіржавка сталь
Міцний матеріал — це запорука довговічності ножа. У лінійці Precision використовується високоякісна німецька неіржавка сталь, яка гарантує стійкість до корозії та міцність леза.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| V-образная заточка | Нет |
| Антибактериальное покрытие | Нет |
| Вес | 0.18 кг |
| Возможность мытья в посудомойной машине | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина лезвия | 191 мм - 220 мм см |
| Длина лезвия ножа | 200 мм |
| Коллекция | Precision |
| Материал ручки | нержавеющая сталь |
| Наличие зубчиков | Нет |
| Наличие чехла/футляра | без чехла |
| Нескользящее покрытие ручки | Нет |
| Петля для подвеса | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | шеф-нож |
| Тип крепления ручки | цельное литье |
| Тип лезвия | штампованное |
| Цвет ручки | серебристый |
| Ширина лезвия | 46 мм |
| Эргономичная форма ручки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 363 ₴







