Багатофункціональність і різноманітність страв
Відкрийте для себе Easy Fry Infrared — першу мультипіч від Tefal з інфрачервоною технологією! Готуйте хрусткі та смачні страви з мінімальною кількістю жиру або без нього й отримуйте рівномірне приготування зверху вниз. Завдяки місткому кошику для приготування 7 л — мультипіч легко вміщує великі інгредієнти, що робить її ідеальною для сім'ї. Зручні функції забезпечують простоту використання: оглядове вікно для контролю приготування, цифрова панель керування й кошик, яку можна мити в посудомийній машині, для легкого очищення.
8 автоматичних програм
З легкістю приготуйте найрізноманітніші страви завдяки 8 програмам автоматичного приготування (картопля фрі, курка, овочі, риба, десерт, дегідрація, гриль, тости + ручний режим).
ТЕХНОЛОГІЯ ІНФРАКРАСНОГО НАГРІВАННЯ
Розкрийте повноту смаків ваших страв. Пряме проникнення тепла за допомогою інфрачервоного випромінювання надає їжі соковитість і створює хрустку скоринку.
Два нагрівальні елементи для рівномірного приготування:
Поєднання інфрачервоного тепла зверху, вентилятора для розсіювання тепла та нагрівального елемента знизу. Більше не потрібно перемішувати страви в процесі приготування.
Дуже швидке нагрівання
Нагрівання до 240 °C за 45 секунд.
Зручність у деталях
Оглядове віконце допомагає відстежувати приготування їжі та контролювати хрусткість скоринки, не дістаючи чашу.
Велика місткість
Велика чаша об'ємом 7 л. Підходить, наприклад, для 1,5 кг смаженої курки або 1,2 кг картоплі фрі. З нею легко нагодувати 6-8 осіб.
Легке очищення
Чаша з фірмовим антипригарним покриттям Tefal. Її можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Нет |
| Вес | 6 кг |
| Габариты | 40 х 27 х 32 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Емкость чаши | 5.1 - 7.5 л |
| Количество программ | 8 шт |
| Крышка | нет |
| Мoдель | Easy Fry Infrared |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нескользящие ножки | отсутствуют |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Объем чаши | 7 л л |
| Популярные бренды | Tefal |
| Программы | аэрофритюр, запекание, гриль, выпечка, поджарка, сушка (дегидратация), замороженные продукты, разогрев, + ручной режим |
| Рабочая температура | 80 - 240 °C |
| Смотровое окно | Да |
| Съемная чаша | Да |
| Таймер отсрочки старта | с таймером |
| Термостат | без термостата |
| Тип | мультипечь |
Информация для заказа
- Цена: 11 159 ₴








