Телевізор Samsung Neo QLED Mini LED 75QN95D являє собою високотехнологічний пристрій, що має передові функції та вишуканий дизайн. Він забезпечує приголомшливу якість зображення завдяки інноваційній технології Mini LED, яка забезпечує неймовірну глибину кольору та поліпшену контрастність. Завдяки цьому телевізору ви зможете насолоджуватися неймовірно реалістичними та яскравими зображеннями, занурившись у захопливий світ розваг.
Чудовий дизайн і ергономічне виготовлення роблять цей телевізор ідеальним доповненням до вашого інтер'єру, надаючи йому вишуканого вигляду. Крім того, телевізор Samsung Neo QLED Mini LED 75QN95D обладнаний інтелектуальною системою керування, яка забезпечує зручність використання й максимальне задоволення від перегляду. З його допомогою ви зможете насолоджуватися широким спектром контенту, включно з потоковим відео, іграми та багато іншого, перетворюючи вашу вітальню на справжній центр розваг і відпочинку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Операционная система | Tizen |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 400 х 400 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 32.5 кг |
| Вес с подставкой | 39.3 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | Нет |
| Диагональ экрана | 75" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | TM2360G |
| Мощность звука | 70 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | NQ4 AI Gen2 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1668x956.9x21.6 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1668x1016.1x302.4 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | 4хHDMI, 2хUSB |
| Расстояние между ножками | - |
| Технологии звука | Dolby Atmos, Q-Symphony |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | Neo QLED |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Энергопотребление | 186 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 131 999 ₴








