Швидкісна духовка
Speed Oven означає, що ви заощадите час на приготуванні та насолоджуєтеся чудово хрусткими та смачними стравами. Крім конвекційної печі, пристрій також обладнаний функцією мікрохвильової печі, яка готує або розігріває їжу набагато швидше та рівномірніше. Ви також можете комбінувати обидва варіанти, роблячи приготування їжі швидким і ретельним як усередині, так і зовні.
Дистанційне керування компактною духовкою, під'єднання до Wi-Fi
Керуйте та контролюйте компактну духовку з будь-якого місця за допомогою Samsung SmartThings. За допомогою смартфона ви можете віддалено вмикати та вимикати його, а також встановлювати час випікання. Додатково в застосунку є поради щодо оптимального режиму та способу приготування з урахуванням інгредієнтів. Ви також можете використовувати автоматичні програми, додавати свої програми або скористатися базою цікавих рецептів.
Легко очищається від бруду
Очищення парою — швидкий і зручний метод, який не вимагає використання мийних засобів. Щоб ефективно очистити духовку, досить налити трохи води всередину та вибрати функцію очищення парою, яка ефективно розчинить бруд. Нарешті, бруд можна легко видалити ганчіркою.
Велика місткість із компактним розміром
Духовка має об'єм до 50 літрів і висоту 45 см, тому в неї легко розміщуються страви в дуже великих посудах. У ньому ви легко зможете приготувати обід для всієї родини або вечерю для друзів!
SmartThings Кулінарія Кулінарія
Зробіть свою кухню веселішою. SmartThings Cooking економить час і мінімізує витрати на приготування їжі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Таймер | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | через Wi-Fi |
| Вентилятор охлаждения | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 456 x 570 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 x 446 x 549 мм |
| Газ-контроль | Нет |
| Гриль | электрический |
| Дисплей | с дисплеем |
| Доводчик дверей | Нет |
| Количество программ | 20 |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Метод очистки | гидролитический (очистка паром) |
| Мощность гриля | 1400 Вт |
| Мощность подключения | 2700 Вт |
| Напряжение | 230 В В |
| Подсветка | Да |
| Потребление электроэнергии | нет данных |
| Программы | большой гриль, верхний + нижний нагрев + конвекция, гриль + конвекция, конвекция, микроволновый, микроволны + гриль, микроволны + конвекция, поддержания тепла, размораживание |
| Решетка / Противень | Да |
| Термощуп | Нет |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | съемные (проволочные) |
| Управление | Сенсорное |
| Функция СВЧ | отсутствует |
| Функция пароварки | отсутствует |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 59.5 см см |
| переключатели | сенсорные |
Информация для заказа
- Цена: 40 919 ₴










