Більше жодного стомливого розморожування
Одна з найкращих на ринку систем охолодження, встановлена в морозильній камері, запобігає накопиченню льоду та інею, щоб зберегти низьке енергоспоживання. У результаті, обсяг сховища використовується оптимально, а розморожування й чищення внутрішнього простору більше не потрібні. Пакети або шматочки заморожених продуктів не прилипатимуть один до одного, зберігаючи продукти в морозильній камері в акуратному стані.
Електронне керування за допомогою світлодіодного дисплея
Електронне керування за допомогою світлодіодного дисплея на морозильній камері дає змогу встановлювати температуру зовні приладу зручним і комфортним для користувача способом. Дисплей керування також дає змогу активувати функцію FastFreeze на морозильній камері. У разі різкого підвищення температури на обох дисплеях спалахує спеціальний сигнал, а також лунає звуковий сигнал.
Спеціальний шухляда для легкого доступу до заморожених продуктів
Спеціально розроблений ящик у формі лотка в морозильній камері дає змогу мати чудовий огляд заморожених продуктів, що зберігаються, — навіть ті, які зберігаються в самому кінці, не можна втратити з уваги. Ящик розташований у верхній частині морозильної камери. Ящик можна висунути в крайне положення, щоб ви могли дістати все, що в ньому є.
Легке відкривання
Ергономічна ручка приладу з вбудованим механізмом відчинення забезпечує зручне та легке відчинення дверей. Оригінальні матеріали та ретельно продумане розташування забезпечують надійне захоплення і приємний зовнішній вигляд.
Економія енергії
У разі тривалої відсутності морозильна скриня можна налаштувати на роботу в енергоощадному режимі, оскільки дверцята весь час зачинені.
Швидке заморожування
Функція FastFreeze заморожує продукти за температури -24 °C, зберігаючи більшість мінеральних речовин у продуктах. Приблизно через 2 дні функція автоматично вимикається, і температура в морозильному відділенні повертається до вихідної.
Стабільний, безшумний і довговічний
Інверторні компресори працюють тихіше, довговічніше та споживають менше енергії, порівнюючи зі звичайними компресором. Вони краще та швидше адаптуються до змін температури всередині приладу, наприклад, під час відчинення дверей, що означає менші коливання температури та найкращі умови зберігання продуктів.
Добре організоване й ефективне
Світлодіодне освітлення в морозильних камерах забезпечує чудове та високоефективне освітлення. Термін його експлуатації в тридцять разів більший, ніж у звичайних ламп розжарювання, і він заощаджує вдесятеро більше електроенергії.
Ідеальний мікроклімат на кожній полиці
Система вентиляції MultiFlow 360° рівномірно розподіляє повітря у відділенні фризера, забезпечуючи оптимальну циркуляцію повітря й найкращі умови зберігання продуктів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Состояние | Новое |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 15 ч |
| Быстрая заморозка | Да |
| Вес | 63 кг |
| Входит в комплект | инструкция и гарантийный талон, лоток для льда |
| Высота | 181 см и выше см |
| Габариты (ШхВхГ) | 59,5x185x66,3 см |
| Защита от перепадов напряжения | Нет |
| Климатический класс | SN-T |
| Количество полок/секций | 7 |
| Мощность замораживания | 10-16 кг/сутки |
| Наличие дисплея | с внешним дисплеем |
| Наличие подсветки | Да |
| Перевешивание дверцы | Да |
| Полезный объем | 280 л |
| Расположение блока управления | внешнее |
| Сигнализация открытой двери | Да |
| Система разморозки | No Frost |
| Тип | Камера |
| Тип компрессора | обычный |
| Уровень шума | 38 дБ дБ |
| Хладагент | R600a |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | до 60 см см |
| Энергопотребление | 257 кВт/год |
Информация для заказа
- Цена: 32 399 ₴










