Автохолодильник First FA-5170-4-BA — ваш практичний супутник у подорожах, походах і фестивалях, забезпечуючи вас охолодженими напоями з температурою до 18 °C нижче за температуру довкілля.
Вбудована функція підігрівання також дає змогу зберігати закуски або їжу теплими за температури до 50 °C.
Завдяки вбудованим гумовим колесам і дуже довгій ручці для перенесення, холодильник легко транспортувати, навіть коли він повний.
Теплоізольований корпус виготовлений із міцного пластику та надійно стоїть на будь-якій поверхні. У вертикальному положенні пристрій також можна використовувати як мобільний мініхолодильник.
Живлення: 12 В, 230 В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-порт для зарядки | Нет |
| Антибактериальное покрытие внутренней части | Нет |
| Вес | нет данных |
| Влагозащита | Нет |
| Комплектация | - |
| Максимальное охлаждение | 18°С от температуры окружающей среды |
| Максимальный нагрев | 50°С |
| Материал теплоизоляции | нет данных |
| Объем (диапазон) | 16-20 л |
| Панель управления | Да |
| Питание | прикуриватель, сеть |
| Потребляемая мощность при нагревании | 52 Вт |
| Потребляемая мощность при охлаждении | 52 Вт |
| Размеры | 40х43х24 см |
| Режим работы | охлаждение + нагрев |
| Тип | термоэлектрический |
| Транспортировка | ручка |
| Управление температурным режимом | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 879 ₴



