Кронштейн стельовий КВАДО К — 80 ідеально підійде для телевізора з діагоналлю від 14" до 23", водночас витримає навантаження вагою до 17 кг.
Приголомшливий дизайн і зручність конструкції дасть змогу насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, водночас зручно регулюючи кут нахилу телевізора на +-70°.
Модель легко монтується на стелю, сумісний зі стандартами VESA: 50x50, 75x75, 100x100.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Потолочный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | потолочный |
| Допустимая нагрузка | 15 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Расстояние от стены | 300 - 460 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 17" - 32" |
| Стандарты VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм |
| Угол наклона | +70/-70° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
Информация для заказа
- Цена: 930 ₴





