Sencor SRV 9120BK — це інтелектуальний робот-пилосос, який абсолютно очищає жорсткі підлоги та килими. Він поєднує в собі функції миття та пилососа одночасно. Завдяки потужному всмоктувальному електродвигуну на 3000 Па ви можете розраховувати на ідеальні результати. Іонно-літієва акумуляторна батарея ємністю 2600 мА·год забезпечує до 140 хвилин роботи на одному заряді. Для вашої зручності SRV 9120BK може самостійно повертатися до зарядної станції, де вона постійно заряджається після прибирання або за низького рівня заряду батареї. Ідеальна орієнтація в просторі забезпечується лазерною навігацією за лідером і низкою інтелектуальних датчиків. Для керування можна використовувати пульт дистанційного керування або мобільний застосунок Sencor Home. Також можна легко виконати пару Bluetooth.
ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ:
- лазерна навігація за лідаром для орієнтації в просторі;
- потужність всмоктування 3000 Па з підвищеними характеристиками під час чищення килимів;
- іонно-літієва акумуляторна батарея преміумкласу ємністю 2600 мА·год;
- 4 рівні потужності пилососа та 3 рівні потужності мийки;
- датчик TOF для точного очищення стін;
- функції Multi-Rooming і Multi-Mapping для ефективного планування прибирання;
- просте керування через застосунок Sencor HOME або за допомогою пульта дистанційного керування;
- Інтелектуальні датчики удару та падіння.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Нет |
| Бренды | Sencor |
| Вес | 3.4 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 6 ч |
| Время работы на 1 заряде | 121 - 180 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 140 мин |
| Высота преодоления порогов | 20 мм |
| Голосовой отчет | Нет |
| Датчик загрязнения | Нет |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Нет |
| Индикация застревания | Нет |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Нет |
| Комплектация | робот-пылесос, док-станция зарядки, пульт ДУ, основная щетка, боковые щетки, фильтр, микрофибра 3 шт., инструкция, гарантийный талон |
| Мoдель | - |
| Мощность всасывания | 3000 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | 300 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 300 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 350 х 350 х 98 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Нет |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Нет |
| Технология навигации | лазерная + карта |
| Тип | робот-пылесос |
| Тип обрабатываемого покрытия | ковер с низким ворсом, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Нет |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | пульт ДУ, на корпусе, через смартфон |
| Уровень шума | 65 дБ дБ |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 7 871 ₴










