SatelliteClean: повне охоплення
SatelliteClean — це ідеальна чистота: порівнюючи зі звичайними приладами якість мийки поліпшується втричі. Подвійне обертання розбризкувача з постійною зміною кута струменя ретельно відмиває навіть габаритний посуд.
Раціональне миття посуду — це просто
Раціональне миття посуду — це просто. Скористайтеся сенсорним повзунком QuickSelect, щоб вибрати бажаний час циклу, а Ecometer покаже програму за допомогою інтуїтивно зрозумілих зелених смуг, що найбільш підходять для економії енергії та води.
AirDry прискорює сушіння до трьох разів
AirDry — нове слово на завершення сушіння: використання природної циркуляції повітря втричі продуктивніше за систему із зачиненими дверцятами. Ближче до кінця циклу дверцята відчиняються на 10 см, і повітря ідеально досушує посуд.
Просте встановлення, PerfectFit
Ковзні петлі PerfectFit як ніколи раніше спрощують встановлення нової посудомийної машини. Петлі підходять для вбудованих машин будь-якої висоти та навіть позбавляють потреби різання плінтуса. Можете бути впевнені: ваша машина ідеально впишеться в кухню.
Інформація без шуму: Beam on Floor
Система індикації Beam on Floor збереже тишу на кухні. Замість тонів у загальному шумі сигналів ця посудомийна машина дає ясну інформацію, проєктуючи крапку на підлозі. Червона точка — цикл виконується, зелена — він завершений.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Количество программ мойки | 8 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Нет |
| Половинная загрузка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi-управление | Нет |
| Быстрая мойка | Да |
| Вид | полногабаритная |
| Высота | 80.1 см - 85 см см |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 60 х 82-90 х 55 см |
| Другие программы | 160 мин, 60 минут, 90 мин, AUTO Sense |
| Защита от перепадов напряжения | Нет |
| Защита от протечки | Да |
| Звуковой сигнал по завершению | Да |
| Индикация на полу | Нет |
| Интенсивная мойка | Да |
| Класс эффективности мойки | A |
| Класс эффективности сушки | нет данных |
| Количество комплектов посуды | 13 |
| Количество корзин | 2 |
| Многофункциональные таблетки | Нет |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие ополаскивателя | Да |
| Наличие соли | Да |
| Обработка паром | Нет |
| Подсветка камеры | Нет |
| Расход воды: за цикл / за год | 10 л за цикл / 2800 л за год |
| Регулировка высоты корзины | верхней корзины |
| Самоочищающаяся система фильтрации | Нет |
| Таймер отсрочки старта | Да |
| Тип | встраиваемые |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип сушки | конденсационная |
| Третья дополнительная корзина | Нет |
| Уровень шума | 44 дБ дБ |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 56 см - 60 см см |
| Эко-режим | Да |
| Энергопотребление: за цикл / за год | 820 Вт за цикл / 181 кВт за год |
Информация для заказа
- Цена: 25 079 ₴









