Вбудована електрична духова шафа Whirlpool OMSK58CU1B: каталітичне очищення, телескопічні напрямні, клас енергоспоживання A+. Інноваційна функція, Cook3 дасть Вам одночасно готувати до трьох різних страв одночасно. Ви можете бути впевнені, що запахи не змішаються. Gentle Steam завдяки поєднанню пари та роботи нагрівальних елементів забезпечить золотисту, хрустку скоринку зовні, соковитість страви всередині та допоможе зберегти харчову цінність і користь продуктів. Під час використання парової програми їжа зберігає свою вагу, готується швидше та вимагає меншої кількості олій і/або жирів, ніж у традиційних способах приготування. 12 програм багатофункційної духової шафи Whirlpool OMSK58CU1B дають змогу досягти ідеальних результатів, незалежно від того, що Ви готуєте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Конвекция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Таймер | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Вентилятор охлаждения | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 595 х 551 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560-568 х 583-585 х 560 мм |
| Газ-контроль | Нет |
| Гриль | электрический |
| Дисплей | с дисплеем |
| Доводчик дверей | Да |
| Количество программ | 12 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Метод очистки | эмаль легкой очистки |
| Мощность гриля | 1800 Вт |
| Мощность подключения | 290 Вт |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Подсветка | Да |
| Потребление электроэнергии | 0.89 кВт/ч |
| Программы | верхний + нижний нагрев, горячий пар, гриль, гриль + конвекция, конвекция, конвекция Эко, нижний нагрев, пицца, расстойка теста |
| Решетка / Противень | Да |
| Термощуп | Нет |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | телескопические |
| Управление | Механическое |
| Функция СВЧ | отсутствует |
| Функция пароварки | Да |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 59.5 см см |
| переключатели | поворотные |
Информация для заказа
- Цена: 15 120 ₴










