Досить торкання
Елементи керування реагують на найлегший дотик, докладати зусилля не потрібно. Встановіть потрібну температуру або потужність — і приготування почнеться. Також можна ввімкнути режим PowerBoost або заблокувати керування.
Скорочує час приготування
Дуже зручна функція, якщо потрібно закип'ятити воду для варіння супу або овочів. Крім того, скорочення часу означає, що в продуктах зберігається більше вітамінів і поживних речовин.
Приготування з урахуванням ваших потреб
Плитка має 10 рівнів потужності від 300 до 2000 Ватів. Якщо вам необхідно точніше контролювати приготування, ви можете регулювати температуру в діапазоні від 60 °C до 240 °C.
Тонка, портативна й безпечна
Переносна одноконфоркова плитка Gorenje неймовірно елегантна та має висоту всього 42 міліметри. Крім того, вона обладнана двома корисними функціями безпеки — блокуванням від дітей і автоматичним вимкненням після зняття посуду з конфорки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Нет |
| Электроподжиг | Нет |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Нет |
| Блокировка от детей | Да |
| Вес | 2.8 кг |
| Диаметр конфорки 1 | 20 см |
| Диаметр конфорки 2 | - |
| Диаметр конфорки 3 | - |
| Диаметр конфорки 4 | - |
| Защита от скачков напряжения | Да |
| Индикатор включения | Да |
| Материал рабочей поверхности | Стеклокерамика |
| Мощность конфорки 1 | 2000 Вт |
| Мощность конфорки 2 | - |
| Мощность конфорки 3 | - |
| Мощность конфорки 4 | - |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие крышки | без крышки |
| Наличие решетки | Нет |
| Общая мощность плиты | 2000 Вт |
| Объединение зон нагрева | Нет |
| Размеры (ВхШхГ) | 28x4.2x36 см |
| Распознавание посуды | Нет |
| Таймер | с таймером |
| Тип зони нагрева | индукционная |
| Тип плиты | Индукционная |
| Функция PowerBoost | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 479 ₴










